• Informacje na temat:

  chad kroeger muzyk

Artykuły na temat: chad kroeger muzyk
 • Avril Lavigne i Chad Kroeger wrócą do siebie?!

  Zagraniczne media spekulują na temat powrotu Avril Lavigne (31 l.) i Chada Kroegera (40 l.)!

 • Avril Lavigne i Chard Kroeger chcą się rozwieść!

  Avril Lavigne (29 l.) nie mogła już wytrzymać ze swoim mężem, Chadem Kroegerem (39 l.). Para pobrała się zaledwie rok temu…

 • Nickelback: Internet nie przebacza

  Chad Kroeger kończy 15 listopada 40 lat. Wspaniały wiek dla muzyka. No chyba, że jesteś liderem najbardziej znienawidzonego zespołu w internecie.

 • Nowy projekt muzyków Alice In Chains, Pantery i Nickelback?

  Jerry Cantrell, były gitarzysta Alice In Chains, Dimebag Darrell, gitarzysta Pantery, Chad Kroeger, wokalista Nickelback i Dallas Smith z grupy Default spotkali się niedawno, aby porozmawiać o stworzeniu nowej supergrupy. Na razie jednak wszystko zatrzymało się na etapie rozmów.

 • Wygwizdani Nickelback

  Członkowie kanadyjskiej formacji Nickelback niezbyt przyjemnie będą wspominać swoją niedawną wizytę w Portugalii. Podczas imprezy Ilha do Ermal Festival, która odbyła się 19 sierpnia, muzycy zeszli ze sceny podczas wykonywania drugiej piosenki. Wcześniej w ich kierunku pofrunęło kilka plastikowych butelek.

 • Pobił sprzedawcę mebli?

  Lider kanadyjskiej formacji Nickelback, Chad Kroeger, został oskarżony o pobicie.

 • Skazany za jazdę po pijaku

  Chad Kroeger, wokalista kanadyjskiej formacji Nickelback, został uznany winnym jazdy pod wpływem alkoholu.

 • Sądowe potyczki Nickelback

  Członkowie kanadyjskiej formacji Nickelback zapowiedzieli niedawno, że wydadzą ponownie nagrany w 1996 roku album "Curb". Na drodze stanęła im jednak firma Amar II Canada Productions Inc., która zdaniem muzyków nielegalnie przetrzymywała taśmę-matkę.

 • Nu-metalowy "Spider-Man"

  Ścieżka dźwiękowa do filmu "Spider-Man", w reżyserii Sama Raimi'ego, będzie prawdziwym rarytasem dla fanów ostrego, amerykańskiego rocka. W jej powstawaniu maczali bowiem palce muzycy związani z takimi grupami, jak Slipknot, Alien Ant Farm, Sum 41, Nickelback, Alice In Chains i Aerosmith. Płyta trafi do sklepów pod koniec kwietnia, tydzień przed amerykańską premierą filmu.

 • Nickelback: Nie obchodzą nas rekordy

  Kanadyjska formacja Nickelback znajduje się w studiu, gdzie pracuje nad następcą multiplatynowego "Silver Side Up". Zespół zupełnie podobno nie przejmuje się oczekiwaniami widowni, nie zależy mu też na tym, żeby album osiągnął tak wysoką sprzedaż, jak jego poprzednik.

Wideo na temat: chad kroeger muzyk
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...