• Informacje na temat:

  chajzer zygmunt - żony

Artykuły na temat: chajzer zygmunt - żony
 • Zygmunt Chajzer w poruszającym wywiadzie. "To nigdy nie przestanie boleć"

  W październiku Zygmunt Chajzer (63 l.) ponownie zostanie dziadkiem. Bardzo się cieszy, ale w sercu wciąż czuje ogromny ból po stracie ukochanego Maksa.

 • Zygmunt Chajzer przeżył rodzinny dramat. Już nigdy nic nie będzie takie samo

  Dla żony i swoich dzieci Zygmunt Chajzer (62 l.) zrobiłby wszystko. Zwłaszcza teraz, kiedy z trudem odbudowują swoje życie po rodzinnym dramacie, który wstrząsnął całą Polską. Wiadomość o śmierci wnuka była porażająca.

 • Lara Gessler zabrała w podróż kolegę! Mąż był zazdrosny?!

  Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer, Tomasz Karolak, czy właśnie Lara Gessler. Córka znanej restauratorki do programu zaprosiła kolegę, projektanta mody - Piotra Sałatę. Lara doszła do wniosku, że będzie(...) w głowie, jednak z Larą zna się od dawna, a Paweł ma do swojej żony i jej przyjaciele zaufanie.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  ...monarchini. Zygmunt Chajzer (62 l.) jest dziadkiem mieszkających w Szwecji dzieci Karoliny: Ebby (8 l.) i Johna (7 l.). Jednak najbardziej zżyty był z synem Filipa Maksymilianem (†9 l.). Chłopiec(...) zmarłej żony zabrała wszelkie kosztowności z domu Borkowskiego, mówiąc jego dzieciom, że "musi to dla nich zabezpieczyć". Aktor nie pozwolił na podkopanie autorytetu i wniósł sprawę do sądu. Nie...

 • Urbańska przeżywa "porażkę" w "Tańcu z gwiazdami"

  ...zwiększyła więc w tym tygodniu ilość treningów ze swoim partnerem Janem Klimentem, by w kolejnym odcinku show jurorzy rozpływali się nad jej talentem. Przypomnijmy - jak twierdzi Zygmunt Chajzer, pozostali uczestnicy programu nie są zadowoleni, że rywalizuje z nimi profesjonalna tancerka. Zobacz również: Chajzer żali się na Urbańską Józefowicz zrezygnował z prowadzenia kariery żony!

Wideo na temat: chajzer zygmunt - żony
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.