• Informacje na temat:

  chamski

Artykuły na temat: chamski
 • Letni, Chamski Podryw i Nowator razem. Zobacz teledysk "Dziewczyno z Rzabki"

  Znany głównie z przeróbek przebojów duet Letni, Chamski Podryw prezentuje autorski utwór "Dziewczyno z Rzabki".

 • Letni, Chamski Podryw zaprasza na "Sylwester u Szwagra 2019"

  Na ostatni dzień roku znany głównie z przeróbek przebojów duet Letni, Chamski Podryw przygotował teledysk "Sylwester u Szwagra 2019".

 • Letni, Chamski Podryw i "Bejbe ciśniesz!"

  Znany głównie z przeróbek znanych przebojów duet Letni, Chamski Podryw prezentuje autorski utwór "Bejbe ciśniesz".

 • Letni, Chamski Podryw parodiuje Enrique Iglesiasa ("Radio")

  Ponad 1,1 mln odsłon w ciągu niespełna dwóch dni zanotował najnowszy teledysk grupy Letni, Chamski Podryw. "Radio" to parodia przeboju "Subeme La Radio" Enrique Iglesiasa.

 • Letni, Chamski Podryw i "Sebamobil"

  Imponujący wynik 1,3 mln odsłon ma na koncie już najnowszy teledysk grupy Letni, Chamski Podryw. W "Sebamobilu" towarzyszą im bracia Malczyńscy.

 • Artur Chamski: Marzę o pięknej muskulaturze

  Artur Chamski intensywnie ćwiczy na siłowni. Trenuje nawet cztery razy w tygodniu pod okiem prywatnego instruktora. Marzy o wyrzeźbionej sylwetce, choć wie, że przy jego trybie życia i przemianie materii, jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Dzięki treningom czuje się także wzmocniony psychicznie.

 • Artur Chamski nadal walczy

  Artur Chamski był bliski rezygnacji w "jak Oni śpiewają". Ale nie poddał się i wydobył z siebie kilka całkiem zgrabnych dźwięków.

 • Artur Chamski: 300 spektakli w ciągu roku

  Artur Chamski robi sobie przerwę od kina i programów telewizyjnych. Koncentruje się na pracy na scenie, a w tym roku ma w planach ponad trzysta spektakli. Twierdzi, że niemal każdy wieczór spędza obecnie w teatrze. Nie wyklucza, że w przyszłości zajmie się biznesem, żeby zabezpieczyć się finansowo, na razie jednak całkowicie poświęca się karierze artystycznej.

 • Artur Chamski nagrał... płytkę

  ...29 grudnia w sklepach pojawi się maxisingiel zwycięzcy IV edycji "jak Oni śpiewają" - Artura Chamskiego. Premierową piosenkę "Kilka słów" na płytkę napisał Paweł Rurak Sokal z Blue Cafe.

 • "Bezczelny, chamski, prymitywny"

  ..."Bezczelny, chamski, prymitywny" - taki miał być i taki jest "blackened fucking thrash metal", jaki znalazł się na "Thrashin' Fury", drugim albumie warszawskiej grupy Bloodwritten. Skąd ta furia od wokalisty Bastarda próbował wyciągnąć Bartosz Donarski.

Zdjęcia na temat: chamski
Wideo na temat: chamski
 • Artur Chamski: Marzę o pięknej muskulaturze

  Artur Chamski intensywnie ćwiczy na siłowni. Trenuje nawet cztery razy w tygodniu pod okiem prywatnego instruktora. Marzy o wyrzeźbionej sylwetce, choć wie, że przy jego trybie życia i przemianie materii, jest to bardzo trudne do osiągnięcia.

 • Natalia Kukulska wściekła: To jest chamskie. Robi się syf!

  Natalia Kukulska wścieka się, gdy tabloidy rozpisują się na temat życia prywatnego jej zmarłych rodziców, tym bardziej że wiele informacji - delikatnie mówiąc - mija się z prawdą. "Rozmawianie o życiu prywatnym ludzi, którzy nie mają już nic do powiedzenia, jest po prostu chamskie" - zżyma się piosenkarka. "Jest to nie w porządku, a co dopiero do osób, które nie mają nic do powiedzenia