• Informacje na temat:

  charakteryzacji

Artykuły na temat: charakteryzacji
 • Michael York: Bez charakteryzacji

  ...- "Quantum Investigations: The Quantum Heist" i na pewno znowu okaże się, że zagrał tak, jak zawsze: bez charakteryzacji i tak dobrze, jakby to miał być jego ostatni występ... Joanna Lenart...

 • Komu Oscar za charakteryzację?

  W wytypowanej siódemce znalazły się: "Apocalypto" , "Labirynt fauna" , "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" , "Prestiż" , "X-MEN: Ostatni bastion" , "Klik: i robisz, co chcesz" i "The Santa Clause 3: The Escape Clause". Już w najbliższą sobotę, 20 stycznia, członkowie komitetu Akademii ds charakteryzacji obejrzą 10-minutowe fragmenty każdego z filmów i oddadzą swe głosy na trzy, ich...

 • Oscary za charakteryzację

  Wyboru tytułów, które ubiegają się o oscarowe nominacje, dokonali członkowie specjalnego komitetu zajmującego się zagadnieniami charakteryzacji filmowej. Spośród siedmiu zgłoszonych obrazów tylko trzy mają szansę być nominowane do Oscara. Nominacje do 77. edycji wręczenia Oscarów zostaną ogłoszone we wtorek, 25 stycznia 2005 roku, w Los Angeles. Ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 27 lutego...

 • Dick Smith, "ojciec chrzestny charakteryzacji", nie żyje

  Legendarny hollywoodzki charakteryzator Dick Smith, laureat Oscara za pracę na planie "Amadeusza" Milosza Formana, zmarł w wieku 92 lat.

 • Oscary za charakteryzację

  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę filmów, które będą walczyć o oscarowe nominacje w kategorii "najlepsza charakteryzacja". Wśród zgłoszonych tytułów znalazły się m.in."Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 2", "Hugo i jego wynalazek", "Żelazna Dama" i "The Artist".

 • Oscarowe nominacje: Charakteryzacja

  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła tytuły siedmiu filmów, które ubiegać się będą o nominacje do tegorocznych Oscarów w kategorii "Najlepsza charakteryzacja". Wśród wyróżnionych obrazów znalazły się między innymi "Sztuczna inteligencja" , "Harry Potter i kamień filozoficzny" oraz "Planeta małp" .

 • Oscary: Zaskakujące charakteryzacje

  Co łączy groźnych orków z przeboju "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , zwariowanych kosmitów z "Facetów w czerni 2" i... nos Nicole Kidman w dramacie "Godziny" ? Fakt, iż żadna z tych kreacji nie ma szans na walkę o Oscara za najlepszą charakteryzację. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła bowiem we wtorek, 28 stycznia, zaskakującą decyzję, iż w tegorocznej rywalizacji zmierzą się tylko dwa obrazy, a nie - jak zazwyczaj - siedem.

 • Oscary 2006: Charakteryzacja

  W środę, 11 stycznia 2006, Amerykańska Akademia Filmowa (AMPAS - Academy of Motion Picture Arts and Sciences) ogłosiła listę filmów, które będą walczyć o oscarowe nominacje w kategorii "najlepsza charakteryzacja". Wśród zgłoszonych tytułów znalazły się m.in. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" oraz "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" .

 • Dla kogo Oscar za najlepszą charakteryzację?

  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła tytuły pięciu filmów, które ubiegać się będą o nominacje do tegorocznych Oscarów w kategorii "Najlepsza charakteryzacja". Wśród wyróżnionych obrazów znalazły się: "Cela", "Shadow Of The Vampire", "Cast Away. Poza światem", "Bedazzled" ("Zakręcony") i "Grinch - świąt nie będzie".

 • Oscar za najlepszą charakteryzację? 7 filmów z szansami na nominację

  Amerykańska Akademia Filmowa opublikowała listę filmów ubiegających się o nominację za najlepszą charakteryzację.

Zdjęcia na temat: charakteryzacji
Wideo na temat: charakteryzacji
 • "Wikingowie": Charakteryzacja

  Materiał zza kulis "Wikingów". Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig oraz Linus Roache opowiadają o pracy na planie.

 • Charakteryzacja w "The Walking Dead"

  Klip prezentujący kulisy pracy charakteryzatorów, tworzących żywe trupy w serialu "The Walking Dead". Produkcja zadebiutuje w stacji AMC w październiku. Niedługo potem w Polsce serial zacznie nadawać telewizja FOXlife.

 • "Singielka": Za kulisami serialu!

  Na planie "Singielki" zajrzeliśmy w każdy zakamarek scenografii, porozmawialiśmy o kostiumach z serialową Moniką (Anna Oberc), o makijażu i charakteryzacji z Maleną (Laura Breszka), a nawet sami weszliśmy do łózka Elki (Paulina Chruściel)! Zobaczcie materiał!

Dyskusje na temat: charakteryzacji