• Informacje na temat:

  charlie hunnam aktor

Artykuły na temat: charlie hunnam aktor
 • Charlie Hunnam zagra u Cuarona

  Angielski aktor Charlie Hunnam ( "Wzgórze nadziei" ) prowadzi rozmowy nad dołączeniem do Clive'a Owena ( "Bliżej" , "Sin City - Miasto Grzechu" ) i Julianne Moore ( "Magnolia" , "Daleko od nieba" ) w adaptacji prozy P.D. Jamesa "Children of Men".

 • Jamie Dornan w "50 twarzach Greya"

  Jamie Dornan wcieli się w tytułowego bohatera "50 twarzy Greya". Aktor przejmie tym samym rolę, z której kilkanaście dni temu zrezygnował Charlie Hunnam.

 • Gwiazdorski Dickens

  Charlie Hunnam ( serial telewizyjny "My Wonderful Life", "Abandon") prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w tytułowej roli w filmie "Nicholas Nickleby", będącego adaptacją jednej z najsłynniejszych powieści autorstwa Charlesa Dickensa.

 • Nie zagra w "50 twarzach Greya"

  Brytyjski aktor Charlie Hunnam zrezygnował z tytułowej roli w filmie opartym na bestsellerowej powieści "50 twarzy Greya". 33-latek po miesiącu od wygrania castingu uznał, że nie podoła presji związanej z pracą na planie tej wielkiej hollywoodzkiej produkcji.

 • Idris Elba walczy z bezwzględną naturą

  Idris Elba, gwiazda ostatniej produkcji Netflix "Beasts of No Nation", najprawdopodobniej przejmie rolę, która wcześniej miała należeć do Charliego Hunnana.

 • Cumming na planie adaptacji Dickensa

  Brytyjski aktor Alan Cumming, bohater obrazów "Mali agenci" i "Tytus Andronikus" , dołączył do obsady filmowej ekranizacji słynnej powieści Karola Dickensa, "Nicholas Nickelby". Aktor spotka się na planie m.in. z Jamie Bellem ( "Billy Elliot" ) i Jimem Broadbentem ( "Iris" ).

 • Kto zagra bohatera "50 twarzy Greya"?

  Producenci filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya" wciąż szukają aktora, który wcieli się w tytułowego bohatera, Christiana Greya. Na liście nazwisk pojawiła się kolejna osoba.

 • Brad Pitt i Dracula

  Za scenariusz "Vlada" odpowiada aktor Charlie Hunnam. Reżyserii obrazu podejmie się twórca wideoklipów (Rhianna, Eminem. The Killers) - Anthony Mandler. Film ma być według, szefów studia, rewolucją porównywalną z technologicznym przełomem "300" Zacka Snydera. "Ostry wizualnie i radykalny film kostiumowy" - taki ma być "Vlad". Udział Brada Pitt w projekcie polega na zaangażowaniu w realizację...

 • Jamie Dornan został ojcem

  Christiana Greya w filmowej adaptacji bestsellerowej powieści E. L. James otrzymał, gdy miesiąc po wygrania castingu Charlie Hunnam uznał, że nie podoła presji związanej z pracą na planie tej wielkiej(...)31-letni aktor poślubił Warner w kwietniu, dwa miesiące później małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Według informacji serwisu UsMagazine.com Warner, która występuje pod scenicznym...

 • Guillermo del Toro: Celem jest rozmach

  ...w nieodległej przyszłości. Naprzeciwko siebie stają monumentalne roboty bojowe zbudowane w ramach programu "Jaeger" i dorównujące im rozmiarami monstra - Kaiju. Charlie Hunnam i Rinko Kikuchi wcielają się(...) reżysera, scenarzysty i producenta, najeżone oszałamiającymi efektami specjalnymi. To także film, który nie mógł obejść się bez Rona Perlmana, aktora, który jest dla del Toro swoistym amuletem - a także...