• Informacje na temat:

  charlie sheen alkohol

Artykuły na temat: charlie sheen alkohol
 • Charlie Sheen chce wrócić do byłej żony!

  Chociaż od ich rozwodu minęło dwanaście lat, gwiazdor filmowy Charlie Sheen (52 l.) i aktorka Denise Richards (47 l.) znów mają się ku sobie! Byli małżonkowie spędzają razem coraz więcej czasu. Sheen nie wahał się powiedzieć, że była żona jest jedyną kobietą, z którą się rozumie, i że chciałby odbudować ich zrujnowane małżeństwo. Ich drogi rozeszły się przez alkohol, narkotyki i zdradę...

 • Charlie Sheen rozwiedziony

  Kontrowersyjny gwiazdor, Charlie Sheen, oficjalnie jest znów wolny. W poniedziałek, 2 maja, sąd orzekł rozwód aktora z Brooke Mueller, którą poślubił w 2008 roku.

 • ...w ogóle nie zauważyłem" - mówi w najnowszym wywiadzie. Z nałogiem walczy przede wszystkim dla córki. Charlie Sheen przez uzależnienie od alkoholu i narkotyków został wyrzucony z obsady "Dwóch(...)Agnieszka Kotulanka straciła rolę w serialu "Klan" przez - jak twierdzą tabloidy - uzależnienie od alkoholu. Choć aktorka nie wypowiedziała się na ten temat, w jej imieniu zrobił to już Tomasz...

 • Charlie Sheen się rozwodzi

  Charlie Sheen rozwodzi się z Brooke Mueller. Aktor złożył pozew, który ma zakończyć ich dwuletnie małżeństwo. Wniosek wpłynął do sądu w Los Angeles kilka dni po tym, jak gwiazdor upojony alkoholem zniszczył pokój hotelowy w Nowym Jorku.

 • Charlie Sheen złożył pozew rozwodowy

  Aktor Charlie Sheen złożył pozew, który ma zakończyć jego dwuletnie małżeństwo z Brooke Mueller . Wniosek wpłynął do sądu w Los Angeles kilka dni po tym, jak gwiazdor upojony alkoholem zniszczył pokój hotelowy w Nowym Jorku.

 • Charlie Sheen jako... Charlie Swan

  Roman Coppola, syn Francisa Forda i brat Sofii, zamierza zrealizować kolejny reżyserski projekt. Na ekranie w jednej z głównych ról po dłuższej przerwie zobaczymy Charliego Sheena.

 • ​Laura Bell Bundy zastąpi Selmę Blair w "Jednym gniewnym Charliem"

  Na planie serialu "Jeden gniewny Charlie", emitowanego w Polsce na kanale Comedy Central, ostatnio zaszły duże zmiany. Selma Blair, która po wielkiej kłótni z Charliem Sheenem odeszła z serialu, została zastąpiona przez Laurę Bell Bundy. Aktorka znana jest m.in. z oscarowego filmu "Dreamgirls", zagrała też Becky w serialu "Jak poznałem waszą matkę".

 • Pogrzeb postaci Charliego Sheena

  Pożegnanie Charliego Sheena z serialem "Dwóch i pół" obejrzało 28,7 milionów Amerykanów. To najlepszy wynik produkcji CBS od czasu premiery sitcomu w 2003 roku.

 • Dr House zajął miejsce Charliego Sheena

  Hugh Laurie, gwiazdor serialu "Dr House", zyskał status najlepiej opłacanego aktora telewizyjnego na świecie. Brytyjski gwiazdor zajął tym miejsce Charliego Sheena, po wstrzymania produkcji jego serialu komediowego "Dwóch i pół".

 • Charlie Sheen znów atakuje

  Serwis TMZ.com opublikował list Charliego Sheena do producenta serialu "Dwóch i pół" - Chucka Lorre'a - w którym gwiazdor nazywa go "smutnym głupkiem" oraz "podrzędnym socjopatą".

Zdjęcia na temat: charlie sheen alkohol
 • Charlie Sheen
Dyskusje na temat: charlie sheen alkohol