• Informacje na temat:

  charlie sheen plotki

Artykuły na temat: charlie sheen plotki
 • Aniołki Charliego... Sheena

  Charlie Sheen wraca do formy sprzed lat? Aktor spędza wakacje na Hawajach w towarzystwie trzech dziewczyn.

 • Charlie Sheen nie żyje? Plotka!

  Była żona Charliego Sheena - Denise Richards - oficjalnie zdementowała krążące w internecie doniesienia o tym, że aktor zmarł w niedzielę w wyniku wypadku na snowboardzie. Richards zapewniła na Twitterze, że Sheen żyje i ma się dobrze.

 • Charlie Sheen: Napiwkowa wojna

  Charlie Sheen zapowiedział, że da tysiąc dolarów napiwku kelnerowi w Filadelfii.

 • Charlie Sheen: Refleksje skandalisty

  Charlie Sheen pracował równie ciężko na miano gwiazdy, jak i opinię naczelnego skandalisty Hollywood. Aktor przyznaje, że dziś rolą, na której się koncertuje, jest bycie dojrzałym i odpowiedzialnym.

 • Superman: Zły Charlie Sheen?

  Luthorze. "Prowadzę właśnie rozmowy z Charliem Sheenem na temat postaci przeciwnika Supermana" - wyjawił Brett Ratner. "Moim zdaniem to fantastyczny aktor, idealny do roli Lexa Luthora. Wspaniale(...) Peace" (1987). Charlie Sheen znany jest z ról w filmach "Pluton", "Wall Street" , "Komando Foki" , "Nekrolog" .

 • Gwiazda porno dla Charliego Sheena

  Gwiazda filmów dla dorosłych Isis Taylor zaoferowała swe usługi Charliemu Sheenowi. Były gwiazdor serialu "Dwóch i pół" szuka ochotnika, który pomógłby mu w promocji konta artysty w serwisie Twitter.

 • Kutcher zastąpi w serialu Sheena?

  Ashton Kutcher dementuje doniesienia o tym, że miałby zastąpić Charliego Sheena w sitcomie "Dwóch i pół".

 • Kto zastąpi Sheena w "Dwóch i pół"?

  Odkąd Charlie Sheen został wyrzucony z obsady serialu komediowego "Dwóch i pół", nie cichną spekulacje na temat jego następcy. W mediach mówi się o Johnie Stamosie, Jasonie Alexandrze i Robie Lowe. Czy to któryś z nich wcieli się w rolę imprezowicza i kobieciarza Charliego Harpera, dowiemy się niebawem.

 • Żąda miliona dolarów za odcinek?

  Charlie Sheen nie uciął spekulacji na temat tego, że jego bijący rekordy popularności sitcom, "Dwóch i pół " zmierza ku końcowi. Aktor przyznał, że jeżeli obecna seria ma być ostatnią, to "tak właśnie będzie".

 • Bon Jovi: Gitarzysta chce ślubu

  Na początku roku w atmosferze skandalu rozpoczął się związek Richie Sambory (47 l.), gitarzysty rockowej grupy Bon Jovi, i aktorki Denise Richards (35 l.), byłej dziewczyny Bonda z filmu "Świat to za mało". W tym czasie kończyły się ich głośno komentowane małżeństwa z aktorami Heather Locklear i Charlie Sheenem. Muzyk uznał, że kontrowersje wokół jego nowego związku ucichły i obecnie na poważnie...

Zdjęcia na temat: charlie sheen plotki
Wideo na temat: charlie sheen plotki
 • Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV! Aktor potwierdził plotki!

  "Jestem nosicielem wirusa HIV" - mówi Charlie Sheen (50 l.) i spowiada się na oczach całego świata. W programie "Today" stacji NBC aktor wyznał, że z chorobą zmaga się od 4 lat. Gwiazdor powiedział(...) w kręgu bliskich, zaufanych mi osób. Myślałem, że będą mi pomocni. Wykorzystali zaufanie, którym ich obdarzyłem, by mnie zdradzić" - wyznał. Sheen liczy, że dzięki przyznaniu się do choroby, przyczyni