• Informacje na temat:

  charlize theron kreacje

Artykuły na temat: charlize theron kreacje
 • Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. Urodzona w RPA Charlize Theron dla dobrej roli gotowa jest się oszpecić, a nawet przytyć 18 kilogramów.

 • Charlize Theron z siekierą

  Na początku lipca na Netliksie zadebiutował nowy film z udziałem Charlize Theron „The Old Guard". Atrybutem bohaterki, którą gra w tej produkcji australijska aktorka, jest siekiera. Dlatego przygotowując się do tej kreacji, nawet w codziennych sytuacjach gwiazda nosiła ze sobą bardzo realistyczną atrapę siekiery. Wywoływała tym popłoch u niektórych ludzi.

 • Ukryty mrok Charlize Theron

  Charlize Theron to piękność klasy światowej, jedna z najbardziej wziętych aktorek w Hollywood i laureatka Oscara. Kto uwierzyłby, że w szkole była klasową ofermą - i że do dziś nie udało jej się do końca otrząsnąć z tych wspomnień?

 • Charlize Theron: Odkryłam w sobie mrok

  Charlize Theron ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. W piątek, 7 sierpnia, hollywoodzka aktorka urodzona w RPA obchodzi 40. urodziny.

 • Charlize Theron o filmie "Gorący temat": Kobiety rozpoczęły ten proces

  ..."Musiałam przemyśleć propozycję, bo nie miałam pojęcia, czy będę w stanie zagrać tę legendarną kobietę, która na dodatek ma bardzo specyficzny głos i wygląd" - mówi Charlize Theron o swej kreacji w filmie "Gorący temat". Nie ma wątpliwości, że się udało, bo gwiazda otrzymała za tę rolę nominację do Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Tytuł trafił na ekrany polskich kin w piątek...

 • Charlize Theron: Kolejna rola na Oscara?

  Charlize Theron przeszła niezwykłą metamorfozę, przygotowując się do roli molestowanej seksualnie dziennikarki w filmie "Gorący temat". Aktorka przyznaje jednak, że wcielenie się w tę postać przyszło jej z wielkim trudem.

 • Charlize Theron znowu zabija

  Amerykańska aktorka Charlize Theron, nominowana w tym roku do Oscara za rolę w dramacie "Monster" , przygotowuje się do kolejnej produkcji. Gwiazda zagra w filmie "Aeon Flux", który powstanie w oparciu o słynny serial animowany, wyprodukowany przez stację MTV.

 • Oscary 2017: Irańska telewizja ocenzurowała dekolt Charlize Theron

  Irańscy widzowie, którzy oglądali oscarowy triumf swojego rodaka, nagrodzonego w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny" Asghara Farhadiego ("Klient"), nie mieli okazji podziwiać kreacji Charlize Theron. Telewizyjni cenzorzy bezceremonialnie zasłonili bowiem dekolt aktorki.

 • Czy Charlize Theron dostanie Oscara?

  Charlize Theron ( "Monster" , "Głowa w chmurach" ) na pewno pojawi się 5 marca na Oscarowej scenie. Urodzona w RPA aktorka będzie bowiem jedną z gwiazd, wręczających pozłacane statuetki . Czy laureatce Oscara za rolę w filmie "Monster" uda się ponownie zwyciężyć w kategorii "najlepsza aktorka", przekonamy się podczas telewizyjnej transmisji w nocy z 5 na 6 marca.

 • Theron w niezależnej produkcji

  Charlize Theron, nagrodzona Oscarem za kreacją w filmie "Monster" , wystąpi w filmie Kimberly Peirce, autorki przejmującego dramatu "Nie czas na łzy" . Niezależna produkcja ma być oparta na powieści Marka Richarda "The Ice at the Bottom of the World".

Wideo na temat: charlize theron kreacje
 • Najpiękniejsze kreacje Oscarowe

  W niedzielę (24.02) w Dolby Theatre w Hollywood odbyła się największa gala kinematografii - rozdanie Oscarów. Na czerwonym dywanie królowały m.in. Jennifer Lopez, Charlize Theron, Lady Gaga, Irina Shayk czy Glenn Close. Jak się prezentowały? (x-news)