• Informacje na temat:

  charlize theron matka

Artykuły na temat: charlize theron matka
 • Charlize Theron: Mama zastrzeliła jej ojca

  Laureatka Oscara i jedna z najbardziej uznanych aktorek w Hollywood, w najnowszym wywiadzie ujawnia szczegóły dotyczące morderstwa jej ojca. "Nie czuję wstydu" - przekonuje Charlize Theron.

 • Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. Urodzona w RPA Charlize Theron dla dobrej roli gotowa jest się oszpecić, a nawet przytyć 18 kilogramów.

 • Charlize Theron: Cała prawda o macierzyństwie

  ..."Tully", nowy film twórców "Juno", to słodko-gorzki obraz prawdy o macierzyństwie, którego ucieleśnieniem jest Charlize Theron. Aktorka podkreśla, że temat depresji poporodowej to problem, którego nie można zamykać w ciasnym pudełku z podpisem "zmęczona matka".

 • Charlize Theron i Helen Mirren w "Szybkich i wściekłych 9"

  Charlize Theron, która wcieliła się w antagonistkę w ósmej części "Szybkich i wściekłych", oraz Helen Mirren, która debiutowała w tym filmie jako matka Deckarda Shawa (Jason Statham), powtórzą swoje role w dziewiątej części cyklu.

 • Charlize Theron: Przytyła 18 kg do roli

  ..."Tully", film twórców "Juno", to słodko-gorzki obraz prawdy o macierzyństwie, którego ucieleśnieniem jest Charlize Theron. Aktorka podkreśla, że temat depresji poporodowej to problem, którego nie można zamykać w ciasnym pudełku z podpisem "zmęczona matka".

 • Charlize Theron: Ekstremalnie zimna?

  Charlize Theron gra jedną z ważniejszych ról w najnowszym filmie Ridleya Scotta "Prometeusz". Kim tak naprawdę jest zimna bizneswoman z korporacji, finansującej misję kosmiczną, w którą wciela się hollywoodzka aktorka, laureatka Oscara?

 • Oscary: Typuje Charlize Theron

  Charlize Theron ( "North Country" , "Monster" ), która ma w tym roku szansę na drugiego w swej karierze Oscara, wyznała, że jej zdaniem nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej otrzyma Reese Witherspoon, nominowana za "Spacer po linie" albo Felicity Huffman, bohaterka filmu "Transamerica".

 • Ukryty mrok Charlize Theron

  Charlize Theron to piękność klasy światowej, jedna z najbardziej wziętych aktorek w Hollywood i laureatka Oscara. Kto uwierzyłby, że w szkole była klasową ofermą - i że do dziś nie udało jej się do końca otrząsnąć z tych wspomnień?

 • Charlize Theron: Odkryłam w sobie mrok

  Charlize Theron ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. W piątek, 7 sierpnia, hollywoodzka aktorka urodzona w RPA obchodzi 40. urodziny.

 • Basinger mamą Charlize Theron

  Kim Basinger wystąpi w reżyserskim debiucie scenarzysty Guillermo Arriagi "The Burning Plain". Aktorka zagra matkę Charlize Theron.