• Informacje na temat:

  charlize theron miłość

Artykuły na temat: charlize theron miłość
 • Charlize Theron zaręczona z Seanem Pennem? Jest komentarz aktorki

  Słynna południowoafrykańska aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do krążących od lat opowieści na temat jej burzliwego związku z Seanem Pennem. Według jednej z takich pogłosek, gwiazdorska para była ponoć nawet zaręczona. Charlize Theron postanowiła raz na zawsze uciąć te spekulacje.

 • "The Old Guard": Charlize Theron w roli nieśmiertelnej wojowniczki w nowym filmie Netflixa

  Charlize Theron to jedna z najbardziej utalentowanych i uniwersalnych aktorek. Nie ma problemu z tym, by dać się oszpecić do roli, („Monster”), potrafi też ruszyć do walki na gołe pięści („Atomic Blonde”). Pochodzącą z Republiki Południowej Afryki aktorkę niebawem znów zobaczymy w kinie akcji. Tym razem stanie na czele oddziału mścicieli w wyprodukowanym przez Netflixa filmie „The Old Guard”.

 • Ukryty mrok Charlize Theron

  Charlize Theron to piękność klasy światowej, jedna z najbardziej wziętych aktorek w Hollywood i laureatka Oscara. Kto uwierzyłby, że w szkole była klasową ofermą - i że do dziś nie udało jej się do końca otrząsnąć z tych wspomnień?

 • "The Old Guard": Charlize Thron w nowym filmie Netflixa

  ...10 lipca w ofercie Netflixa pojawi się film "The Old Guard". Główną rolę zagra Charlize Theron, któa stanie na czele oddziału mścicieli.

 • Charlize Theron i Seth Rogen o filmie "Niedobrani": To nie jest tania komedia romantyczna

  Ona ma 44 lata i jest wciąż jedną z najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. On jest siedem lat młodszy i potrafi rozbawić każdego do łez. Film "Niedobrani", w którym główne role zagrali Charlize Theron i Seth Rogen, trafi na ekrany polskich kin 10 maja.

 • Charlize Theron u twórcy "Babel"

  Charlize Theron wystąpi w reżyserskim debiucie Guillermo Arriagi, scenarzysty takich przebojów, jak "Babel", "Amores Perros" i "21 gramów".

 • Christina Ricci kocha Charlize Theron

  Christina Ricci ( "Człowiek, który płakał" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Charlize Theron w niezależnej produkcji "Monster", nad którą pracuje - w oparciu o własny scenariusz - debiutująca w komercyjnym filmie fabularnym Patty Jenkins. Prace na planie rozpoczynają się w połowie stycznia na Florydzie.

 • Theron w niezależnej produkcji

  Charlize Theron, nagrodzona Oscarem za kreacją w filmie "Monster" , wystąpi w filmie Kimberly Peirce, autorki przejmującego dramatu "Nie czas na łzy" . Niezależna produkcja ma być oparta na powieści Marka Richarda "The Ice at the Bottom of the World".

 • Weekend w kinie: Janda walczy o wolność, Theron o fotel prezydenta

  ...i odwagę, by walczyć o to, co najbardziej ceni. Piękna laureatka Oscara Charlize Theron i niepoprawnie zabawny Seth Rogen grają główne role w komedii "Niedobrani" , opowiadającej o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary. Gdy Fred Flarsky (Rogen) spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field (Theron), w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym...

 • "Łowca i Królowa Lodu": Siła kobiet

  W "Łowcy i Królowej Lodu" - prequelu "Królewny Śnieżki i Łowcy" z z 2012 roku - dowiemy się, jak wyglądał świat, zanim postawiła na nim swą piękną stopę Śnieżka. W filmie zobaczymy powtarzających swoje role z produkcji Ruperta Sandersa: Charlize Theron oraz Chrisa Hemswortha, a także Emily Blunt i Jessicę Chastain.