• Informacje na temat:

  charlotte church

Artykuły na temat: charlotte church
 • Charlotte Church poroniła! "Teraz jest czas na ubolewanie"

  Wstrząsająca wiadomość! Charlotte Church (31 l.) poroniła. Dziecko miało przyjść na świat w listopadzie. Artystka i jej ukochany są zdruzgotani.

 • Charlotte Church w ciąży!

  Pop-sopranistka Charlotte Church (21 l.) spodziewa się dziecka - taki komunikat pojawił się na oficjalnej stronie walijskiej gwiazdki, która ostatnio mocno imprezowała.

 • Spektakularny ślub Ch. Church

  Walijska gwiazda pop-opery Charlotte Church (21 l.) pod koniec tego roku po raz pierwszy zostanie mamą. Wcześniej jednak stanie na ślubnym kobiercu. Zapowiada się imponująca impreza.

 • Dramatyczny apel jej ojca

  "Proszę, skontaktuj się ze mną. Wciąż cię kocham" - w ten sposób ojciec walijskiej wokalistki Charlotte Church, za pośrednictwem mediów, próbuje odzyskać córkę.

 • Chce mieć 10 dzieci

  Walijskiej gwieździe pop-opery Charlotte Church (21 l.) tak spodobało się bycie w ciąży, że chciałaby mieć 10 dzieci.

 • Znów jest w ciąży!

  Walijska wokalistka i prezenterka telewizyjna Charlotte Church spodziewa się drugiego dziecka - osiem miesięcy po urodzeniu pierwszego.

 • "Nimfomanka": Charlotte Gainsbourg na sofie

  Producenci najnowszego filmu Larsa von Triera zaprezentowali kolejny teaser "Nimfomanki". W klipie zapowiadającym szósty rozdział obrazu Jamie Bell ("Billy Elliott") wręcza Charlotte Gainsbourg ("Antychryst") nietypowy świąteczny podarunek.

 • Urodzi w wodzie?

  Pod koniec roku na świat ma przyjść pierwsze dziecko gwiazdy pop-opery Charlotte Church (21 l.) i jej chłopaka, rugbisty Gavina Hensona. Para nazywana jest "walijskimi Beckhamami".

 • W ciąży, bo piła wodę?

  Pochodząca z Walii pop-sopranistka Charlotte Church ma opinię jednej z najbardziej imprezowych osób w show biznesie. Dlatego fakt, że wokalistka na jednej z imprez piła jedynie wodę, wywołał falę plotek .

 • Holly Valance i Enrique Iglesias: Duet marzeń

  Holly Valance i Enrique Iglesias to para, którą fani najchętniej chcieli by zobaczyć w duecie. W specjalnej ankiecie, w której udział wzięło 22 tysiące osób, australijska gwiazdka, znana z przeboju "Kiss" oraz syn słynnego Julio Iglesiasa, zyskali ponad jedną trzecią głosów. W pokonanym polu zostawili m.in. takie duety, jak Luciano Pavarotti i Charlotte Church, czy... Robbie Williams i Liam

Wideo na temat: charlotte church
 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...