• Informacje na temat:

  charlotte gainsbourg

Artykuły na temat: charlotte gainsbourg
 • Charlotte Gainsbourg: Nieskrępowana

  Charlotte Gainsbourg, córka słynnego francuskiego piosenkarza Serge'a Gainsbourga i aktorki Jane Birkin, to obecnie jedna z najważniejszych europejskich aktorek. O tym, że nie boi się wyzwań, udowodniła m.in. współpracując wielokrotnie z Larsem von Trierem. W tym tygodniu na ekrany kin wchodzi kolejny jej film. W "Obietnicy poranka" będzie można usłyszeć Gainsbourg mówiącą po polsku.

 • Charlotte Gainsbourg na OFF Festivalu

  Aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg wystąpi w sierpniu na OFF Festivalu w Katowicach. Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz - Artur Rojek.

 • OFF Festival 2018: Charlotte Gainsbourg zagra w Katowicach

  Charlotte Gainsbourg będzie gwiazdą tegorocznej edycji OFF Festivalu, która odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. Kto jeszcze dołączył do składu katowickiej imprezy?

 • Charlotte Gainsbourg w Poznaniu

  ...29 czerwca, w ramach Malta Festival Poznań 2010, wystąpi znana aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg - córka Serge'a Gainsbourga i Jane Birkin. Artystka zaśpiewa między innymi utwory ze swojej najnowszej płyty "IRM".

 • Charlotte Gainsbourg miała wylew

  Znana francuska aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg ( "Jak we śnie" ) przeszła w nocy ze środy na czwartek operację w następstwie wylewu krwi do mózgu - poinformowały źródła z otoczenia artystki.

 • "Obietnica poranka": Charlotte Gainsbourg mówi po polsku

  ..."Obietnica poranka" to adaptacja autobiograficznej powieści Romaina Gary’ego, urodzonego w Wilnie pisarza, który w latach 20. XX wieku mieszkał z matką Niną Kacew w Warszawie. W filmie matkę Gary'ego zagrała niesamowita Charlotte Gainsbourg, która na potrzeby roli nauczyła się mówić po polsku, w czym pomagała jej polska aktorka Izabela Gwizdak, znana m.in. z serialu "39 i pół".

 • Recenzja Charlotte Gainsbourg "Rest": Stary byłby dumny

  ...". I ten zimnofalowy nerw na "Rest" jak najbardziej słychać. Przy tym wszystkim nowa płyta Charlotte Gainsbourg stoi w rozkroku między subtelną elektroniką spod znaku wczesnego Air (z którymi wszak(...) Charlotte'owej nie podebrał w locie. Charlotte Gainsbourg "Rest", Warner Music Poland 7/10

 • ​Charlotte Gainsbourg wraca po 7 latach z nowym albumem

  Charlotte Gainsbourg ogłosiła, że jej nowy album ukaże się 19 listopada. Będzie to pierwsze od siedmiu lat wydawnictwo francuskiej wokalistki i aktorki.

 • "Nimfomanka": Charlotte Gainsbourg na sofie

  Producenci najnowszego filmu Larsa von Triera zaprezentowali kolejny teaser "Nimfomanki". W klipie zapowiadającym szósty rozdział obrazu Jamie Bell ("Billy Elliott") wręcza Charlotte Gainsbourg ("Antychryst") nietypowy świąteczny podarunek.

 • Charlotte Gainsbourg w Poznaniu

  ...29 czerwca, w ramach Malta Festival Poznań 2010, wystąpi znana aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg - córka Serge'a Gainsbourga i Jane Birkin. Artystka zaśpiewa między innymi utwory ze swojej najnowszej płyty "IRM".

Zdjęcia na temat: charlotte gainsbourg