• Informacje na temat:

  chce się żyć

Artykuły na temat: chce się żyć
 • Alicja Majewska: Zobacz teledysk "Żyć się chce"

  Na dwa dni przed premierą płyty "Żyć się chce" Alicja Majewska zaprezentowała teledysk do tytułowej piosenki.

 • Chce żyć normalnie

  .... Wychodzę między ludzi, bo chcę żyć normalnie. Łączy pan grę w serialu z ambitnymi projektami teatralnymi i filmowymi. Jak pan to robi? - Udaje mi się to pewnie dlatego, że wstaję trochę wcześniej niż(...)Co czeka księdza detektywa w 9. sezonie serialu? Artur Żmijewski : - Wydarzy się wiele ciekawych historii, którym ojciec Mateusz będzie musiał stawić czoła. Niespodziewane śmierci, kradzieże...

 • Ciało chce żyć

  ...poza intelektem i moralnością - jest atawistyczny, zanurzony w ciele. Ciało chce żyć, więc zabija i kradnie. Afgańczyk je mrówki i korę, a w jednej ze scen napada w lesie na samotną kobietę, aby(...) śmigła helikoptera, a on biegnie. Biegnie i biegnie. W końcu zostaje złapany, ale podczas transportu ciężarówka, w której jest wieziony, wywraca się i mężczyzna odzyskuje wolność. Wie, że zaraz może...

 • Alicja Majewska w hołdzie dla Zbigniewa Wodeckiego ("Żal niebieski"). Nowa płyta "Żyć się chce"

  ...22 marca do sprzedaży trafi nowa płyta Alicji Majewskiej "Żyć się chce". Zapowiadana już przez nas piosenka "Żal niebieski" to hołd dla zmarłego w maju 2017 r. Zbigniewa Wodeckiego.

 • "Chce się żyć": Zobacz zwiastun!

  Dystrybutor filmu "Chce się żyć" zaprezentował zwiastun nagradzanego w Tornoto i Gdyni obrazu w reżyserii Macieja Pieprzycy.

 • "Chce się żyć": Zagrać niepełnosprawnego

  W filmie "Chce się żyć" - inspirowaną prawdziwą historią opowieścią o niepełnosprawnym Mateuszu - w postać głównego bohatera wcieliła się para aktorów - gwiazda "Jesteś Bogiem" Dawida Ogrodnika, a w młodszej wersji - fenomenalny debiutant Kamil Tkacz.

 • "Chce się żyć" triumfuje w Montrealu

  Polski obraz "Chce się żyć" w reż. Macieja Pieprzycy, z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej, wygrał 37. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Montrealu. Zdobył również Nagrodę Jury Ekumenicznego i Nagrodę Publiczności.

 • "Chce się żyć" Pieprzycy wygrywa Prowincjonalia

  Film Macieja Pieprzycy "Chce się żyć" uznany został za najlepszy film zakończonego w nocy z soboty na niedzielę we Wrześni Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Obraz zdobył Jańcia Wodnika, główną nagrodę publiczności.

 • "Chce się żyć": Film i książka

  Poruszająca opowieść o uwięzionym przez wiele lat we własnym ciele chłopcu - "Chce się żyć" - to debiut literacki Macieja Pieprzycy. Film, który powstał na podstawie książki, zdobył właśnie główną nagrodę na festiwalu filmowym w Montrealu.

 • "Chce się żyć" podbija Nowy Jork

  Film Macieja Pieprzycy "Chce się żyć" został zwycięzcą zakończonego w niedzielę, 11 maja, w nocy X Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku. Nagrodę za najlepszą kreację aktorską otrzymał odtwórca roli głównej Dawid Ogrodnik.

Zdjęcia na temat: chce się żyć
Wideo na temat: chce się żyć
 • Maria Pakulnis: Chcę żyć, pracować i czuć się potrzebną

  Zamykanie się w czterech ścianach to wydanie wyroku na siebie - uważa Maria Pakulnis. Zdaniem aktorki dojrzałe kobiety mają takie samo prawo do cieszenia się życiem, dbania o siebie i kariery zawodowej jak ich młodsze koleżanki.

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła chce pomagać samotnym matkom

  Informacje o Justynie Żyle biją rekordy oglądalności w internecie. Czy uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" chce to w jakiś sposób wykorzystać? "Chcę to przekuć nie tylko na moje sprawy zawodowe, ale przy okazji na pomoc innym, teraz muszę skupić się na treningach, żeby jak najwięcej wykorzystać czas na treningi" - powiedziała w rozmowie z Interią. "Chcę pomagać samotnym matkom w zdobyciu pracy

Dyskusje na temat: chce się żyć