• Informacje na temat:

  cheryl cole rozwód

Artykuły na temat: cheryl cole rozwód
 • Skradziono listy miłosne Cheryl Cole

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole jest zdruzgotana po włamaniu do jej apartamentu w Londynie i kradzieży z niego listów miłosnych, jakie kiedyś napisała do byłego męża, piłkarza Ashleya Cole'a .

 • Cheryl Cole wraca do zdrowia

  Jeszcze w tym tygodniu na planie programu "The X Factor" ma się pojawić Cheryl Cole, u której na początku lipca zdiagnozowano malarię.

 • Cheryl Cole zmienia nazwisko

  Brytyjska gwiazda pop, Cheryl Cole , postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska. Piosenkarka obecnie zasiada w jury popularnego w Wielkiej Brytanii programu "The X-Factor" i w ostatnim odcinku nagranym w środę została zapowiedziana przez przewodniczącego jury Simona Cowella już jako Cheryl Tweedy .

 • Dostanie fortunę za rozwód?

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole jest w trakcie rozwodu z Ashley Colem, piłkarzem reprezentacji Anglii i zespołu Chelsea Londyn. Piosenkarka na rozstaniu ze sportowcem zarobi fortunę.

 • Cheryl Cole chora na malarię

  Brytyjska gwiazda pop, Cheryl Cole , zachorowała na malarię wskutek ugryzienia komara podczas wakacji w Tanzanii, które spędziła w czerwcu w towarzystwie swojego nowego partnera, tancerza Dereka Hough.

 • Rozwód piosenkarki trwał 60 sekund

  W piątek, 3 września, brytyjska wokalistka Cheryl Cole rozwiodła się z piłkarzem Ashley Colem. Piosenkarka i sportowiec nie byli obecnie na rozprawie, która miała miejsce w jednym z londyńskich sądów.

 • "Najseksowniejsza kobieta świata" rozwodzi się

  Piosenkarka Cheryl i gwiazdor angielskiej piłki nożnej Ashley Cole w trzy miesiące po ogłoszeniu separacji oznajmili, że biorą rozwód.

 • Cheryl Cole nie radzi sobie z napadami lęku

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole cierpi na napady lęku. Wszystko to z powodu nadmiernego stresu spowodowanego solową karierą.

 • Zdradzana piosenkarka rozwodzi się

  Cheryl Cole , brytyjska piosenkarka znana głównie z utworu "Fight for This Love" oraz bycia jurorem w programie "X Factor" bierze dziś rozwód.

 • Chce iść na odwyk. Od seksu

  Niewierny mąż brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole, Ashley, chce za wszelką cenę udobruchać urażoną żonę.

Zdjęcia na temat: cheryl cole rozwód
Wideo na temat: cheryl cole rozwód
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.