• Informacje na temat:

  chicago

Artykuły na temat: chicago
 • W Chicago zmarła polska aktorka i dziennikarka Ewa Milde

  W Chicago po długiej chorobie zmarła w piątek aktorka, reżyserka i dziennikarka Ewa Milde. Znana była z ról m.in. w "Czterdziestolatku", "Alternatywy 4", "Misiu" i „Tulipanie", a w Chicago także z działalności radiowej.

 • "Pętla" Patryka Vegi: Sceny tańca jak z "Chicago"

  ...filmami jak "Chicago" czy "Moulin Rouge!". "Mogę wam powiedzieć, że w porównaniu do scen tańca, kręcenie strzelanin i scen kaskaderskich jest proste. Najbardziej czasochłonną operacją w tym...

 • "The Trial of the Chicago 7": Nowy film Aarona Sorkina na Netfliksie

  Na początku lipca tego roku Netflix kupił prawa do dystrybucji filmu Aarona Sorkina zatytułowanego "The Trial of the Chicago 7". Transakcja opiewała na 56 milionów dolarów. Widzowie będą mogli oglądać tę produkcję od 16 października. Z filmem wiązane są plany walki o przyszłoroczne Oscary.

 • Triumf "Chicago"

  Musical "Chicago" został uznany przez Gildię Producentów Amerykańskich (The Producers Guild of America) za najlepszy film 2002 roku. Obraz pokonał w rywalizacji takie przebojowe opowieści, jak: "Gangi Nowego Jorku" , "Adaptacja" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "Moje wielkie greckie wesele" i "Droga do zatracenia" .

 • Chicago wznowione

  Od 29 lipca w sklepach muzycznych w całym kraju można znaleźć wznowienia trzech pierwszych płyt słynnej amerykańskiej grupy Chicago. W Polsce za ponowne wydanie albumów zespołu odpowiedzialna jest wytwórnia Warner.

 • Box Chicago

  Amerykańska wytwórnia Rhino Records, specjalizująca się w rozmaitych wydawnictwach podsumowujących kariery artystów, przygotowała box grupy Chicago. W pudełku znalazło się pięć płyt kompaktowych i jedno DVD. Premiera w USA zapowiedziana jest na 22 lipca. W Polsce wytwórnia Warner wyda go 14 lipca. Tytuł całości to "Chciago - The Box".

 • Koncertowe Chicago

  ...17 listopada ukaże się w Polsce koncertowa płyta amerykańskiej formacji Chicago. Nosi ona tytuł "Live By Request", a jej wydawcą będzie wytwórnia Warner. Jest to wydawnictwo wyjątkowe, ze względu na to, jak została ułożona lista kompozycji, które się na nim znalazły.

 • Doda w czerwonym lateksie błyszczy w Chicago

  Zobaczcie, jak Doda prezentowała się podczas Festivalu Polonaise. Trzydniowa impreza nazywana jest największym polonijnym festiwalem w USA.

 • Chicago: 40 lat od śmierci Terry'ego Katha

  Terry Kath był wybitnym gitarzystą, który zakończył swoje życie z powodu wygłupów z bronią. 40 lat temu założyciel Chicago zginął w wyniku przypadkowego postrzału.

 • Spielberg porzucił Chicago

  Steven Spielberg porzucił projekt "The Trial Of The Chicago 7" dla Tintina.

Zdjęcia na temat: chicago
Wideo na temat: chicago
 • Bożena z "Sanatorium miłości" o pandemii koronawirusa w Chicago

  "Widzę wokół ludzi w maseczkach. Kiedy wróciłam, miałam dwa tygodnie kwarantanny, ale mnie to nie zbulwersowało. Jestem osobą energiczną, kreatywną, nie poddaję się, szukam sobie pracy w domu" - mówi Bożena Baraniak, jedna z bohaterek "Sanatorium miłości", która na stałe mieszka godzinę drogi od Chicago. "Chodzę do sklepu bardzo wcześnie, kiedy jeszcze nikogo nie ma, żeby kogoś nie spotkać, nie

 • Magda Gessler otworzy restaurację w Chicago lub Toronto

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Gwiazda TVN zamierza otworzyć restaurację za granicą, prawdopodobnie w Toronto lub w Chicago.

 • Marta Wierzbicka dumna. Polonia w Chicago jest nią zachwycona!

  Wraz z ekipą Teatru Capitol Marta Wierzbicka gościła w Chicago i Nowym Jorku. Aktorka "Na Wspólnej" nie ukrywa, że obawiała się występu przed Polonią. Spektakl „Dajcie mi tenora” okazał się jednak sukcesem, a widzowie domagali się kolejnych gościnnych występów. - Było wspaniale, byli zachwyceni i po spektaklu przychodzili, mówiąc: „Dlaczego tak rzadko do nas przyjeżdżacie, bo my tutaj czekamy

Dyskusje na temat: chicago