• Informacje na temat:

  chinki zdjecia

Artykuły na temat: chinki zdjecia
 • Gdynia: Nowy film Bromskiego

  W filmie "Kochankowie Roku Tygrysa" Jacka Bromskiego ( "U pana Boga za piecem" , "Dzieci i ryby" ) który miał premierę w czwartek podczas odbywającego się w Gdyni 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Michał Żebrowski kolejny raz wciela się w postać polskiego romantycznego bohatera. Tym razem aktor, uważany za pierwszego amanta polskiego kina, podbija serce pięknej Chinki.

 • Kolejne "Godziny szczytu"

  Obok Chana i Tuckera w "Rush Hours 2" wystapi najprawdopodobniej Ziyi Zhang, gwiazda ostatniego filmu Anga Lee "Crouching Tiger, Hidden Dragon". Będzie to amerykański debiut pięknej Chinki. Jedynym problemem jest to, że aktorka... nie mówi po angielsku! Producenci uznali jednak, że nie jest to żadna przeszkoda i Ziyi zagra czarny charakter rodem z Chin - będzie więc mogła rozmawiać w swoim...

 • "M" zmierza przed kamerę

  Jedna z witryn internetowych doniosła, jakoby już w lipcu bieżącego roku miały rozpocząć się zdjęcia do filmu "M", opartego na popularnym francuskim komiksie "Blake & Mortimer", stworzonym przez Edgara Pierre'a Jacobsa w 1946 roku. Obraz zapowiadany jest jako detektywistyczna historia science-fiction w scenerii nieco retro. Za kamerą stanąć ma reżyser i producent James Huth (" Serial Lover", "Dead End").

 • Sam Gamgee po chińsku

  Sean Astin, znany z roli bohaterskiego hobbita Sama w sadze "Władca Pierścieni" , dołączył do obsady dramatu "Smile". Projekt opowiada historię dziewczyny, która podczas podróży do Chin zaprzyjaźnia się ze swoją rówieśniczką. Główną rolę w filmie zagra Mika Boorem ( "Chłopaki mojego życia" , "Blue Crush" ), a zdjęcia rozpoczną się już w sobotę, 24 stycznia.

 • Muzycy Daft Punk skomponują muzykę do nowego filmu Dario Argento

  Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo z grupy Daft Punk swoją ostatnią płytę wydali w 2013 roku. Teraz ich nowe kompozycje będzie można usłyszeć w kolejnym filmie włoskiego mistrza horroru Dario Argento "Black Glasses". Muzycy sami zaoferowali mu współpracę, bo są wielkimi fanami jego twórczości.

 • VNM "Tomek": Kaja Paschalska w teledysku swojego chłopaka. Zobacz klip

  Do sieci trafił nowy teledysk VNM-a "Tomek", w którym pojawiła się również jego dziewczyna Kaja Paschalska. Klip promuje nadchodzący album rapera "Czuz Tu Daj Najs".

 • "Siberia" Abla Ferrary: Studium podróży w głąb siebie

  Nie próbuję pisać idealnego scenariusza. Po prostu zbieram obrazy i dotykam pamięci, by rzucić wyzwanie naszemu myśleniu - tak Abel Ferrara opisuje swój nowy film "Siberia" z Willemem Dafoe w roli głównej. Obraz, który podzielił publiczność i krytyków, walczy o Złotego Niedźwiedzia w konkursie głównym 70. Berlinale.

 • "Tysiąc i jedna noc": Zamknięcie trylogii

  W trzeciej części cyklu Gomes skupia się na historii uciekającej z pałacu sułtana Szeherezady. Zestawia jej miłosne perypetie m.in. z opowieścią o bezrobotnych mężczyznach przygotowujących swoje ptaki do konkursu śpiewu i obrazami antyrządowych demonstracji w Lizbonie z listopada 2013 roku, przedstawionych z perspektywy Chinki. Podobnie jak w innych częściach, reżyser nasyca tę...

 • Kardynał broni Rihanny. "Nikt nie obraził Kościoła"

  Tegoroczna MET Gala, na której motywem przewodnim była religia i duchowość, wywołała sporo zamieszania. O ile część internautów bezpardonowo atakowała celebrytów za ich stroje, tak wsparcie dla nich przyszło z zaskakującej strony. Kardynał Timothy Dolan uznał bowiem, że nie widział w całej imprezie nic zdrożnego.

 • Niespodzianka w Locarno

  Niskobudżetowy brytyjski film "She, a Chinese" urodzonej w Chinach reżyserki Xiaolu Guo został niespodziewanym laureatem zakończonego w sobotę festiwalu w Locarno. Urszula Antoniak, Holenderka polskiego pochodzenia dostała pięć wyróżnień oraz nagrodę główną za debiut i nagrodę krytyków.