• Informacje na temat:

  chirurg plastyczny dr szczyt

Artykuły na temat: chirurg plastyczny dr szczyt
 • "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Swego czasu miał wszystko, ale przez alkohol sięgnął dna. Dziś odcina się od przeszłości i próbuje znów wrócić na szczyt.

 • Czasami trzeba odmówić pacjentowi

  Przed nami ostatni odcinek 2. serii "Sekretów chirurgii". Dr Marek Szczyt jest dumny z tego, że pokazał widzom, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone operacje plastyczne.

 • Mazurówna poddała się operacji plastycznej na wizji!

  ...niezwykle kusząca. Poza tym dr Marek Szczyt to chirurg światowej sławy, do którego czeka się miesiącami. Podczas wizyty w klinice Mazurówna postanowiła nie poprzestawać jedynie na korekcie ust(...)Kontrowersyjna tancerka nie wstydzi się przyznać do tego, że korzysta z pomocy dobrodziejstw chirurgii plastycznej, aby zatrzymać jak najdłużej młody wygląd. Pani Krystynie zaczęły ostatnio...

 • Kamera go nie peszy

  Uznany chirurg stanął przed kamerą telewizyjną i z miejsca stał się gwiazdą! Jest naturalny, zabawny i uszczęśliwia ludzi. Czy tego można się nauczyć?

 • Rubik boi się emerytury

  Jest u szczytu kariery. Chodzi na pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy polska królowa wybiegów obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • Polska królowa wybiegów

  Osiągnęła szczyt kariery. Chodzi w pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy Anja Rubik nie obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • Meg Ryan: Co się z nią dzieje?

  Meg Ryan kiedyś należała do najbardziej lubianych aktorek w Hollywood. Szczyt jej popularności przypadł na lata 80. i 90., kiedy zagrała w takich filmach jak "Bezsenność w Seatle czy "Masz wiadomość". Kilka lat temu jednak niemal zniknęła z życia publicznego. W tym czasie, niestety, skupiła się na wizytach u chirurga plastycznego. Kiedy jakiś czas temu pokazała się na jednej z imprez...

 • Ich pierwsze ważne role

  Wielu z nas, gdy ogląda pierwsze ważne role hollywoodzkich gwiazd, ma ochotę jęknąć: - Ależ oni się zmienili! Czy tylko z wyglądu? Zobaczmy, jak swoją drogę na szczyt zaczynali ci naprawdę wielcy.

 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  Bobby’ego Ewinga. - Miałem za sobą siedem lat spędzonych na planie. Byłem u szczytu popularności. Założyłem, że kolejne propozycje czekają w kolejce. Odszedłem, żeby grać inne role. Okazało się jednak(...) świadkami wypadku Pam, z którego wyszła ze zmasakrowaną twarzą. Po roku i serii operacji plastycznych bohaterki na ekranie, Principal zastąpiła Margaret Michaels. Niestety, nie przypadła ona do gustu...

 • Limahl: Ta historia nie ma końca

  Z okazji przypadających w czwartek (19 grudnia) 55. urodzin Limahla przypominamy kilka ciekawostek związanych z życiem i twórczością tego brytyjskiego wokalisty. Jego charakterystyczna fryzura to jeden z obciachowych symboli lat 80.

Wideo na temat: chirurg plastyczny dr szczyt
 • Uczestniczka "Top Model" o swoich sztucznych pośladkach

  Uczestniczka I edycji programu "Top Model" Paulina Pszech zdradziła, dlaczego zdecydowała się na powiększenie pośladków, wszczepiając sobie sylikonowe implanty. "Miałam kompleksy, dokuczali mi rówieśnicy" - wyznaje, dodając, że po operacji w ogóle nie widać, iż jej pupa jest sztuczna. Chirurg plastyczny dr Marek Szczyt wyjaśnił natomiast, na czym polega taki zabieg oraz czego później należy się

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....