• Informacje na temat:

  chirurga plastycznego

Artykuły na temat: chirurga plastycznego
 • Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Dorota Rabczewska , bo tak naprawdę nazywa się Doda, od lat zachwyca zarówno głosem, jak i urodą ( sprawdź! ).  Nic dziwnego, że jej fanki chcą się do niej upodobnić. Na Instagramie piosenkarka podzieliła się historią jednej z wielbicielek, która została oszukana przez chirurga plastycznego.  "Poszła do lekarza z moim zdjęciem i lekarz powiedział, że aby uzyskać efekt takich kości...

 • ​Karolina Gilon: Operacja plastyczna to ostateczność

  ...głębokich kompleksów. Powodem do udania się do chirurga plastycznego mogą być zdaniem gwiazdy deformacje twarzy lub ciała czy zbyt duży nos. - Takim osobom się nie dziwię, że zmierzają do chirurga plastycznego, żeby to zmienić, bo na pewno doda im to pewności siebie - uważa Gilon. Zdaniem gwiazdy także z zabiegów medycyny estetycznej warto korzystać, byle pamiętać o zachowaniu umiaru.

 • Ofiara operacji plastycznych!

  ...biustu, któremu poddała się w marcu 1997 roku. Nowe piersi dumnie zaprezentowała na rozdaniu nagród Emmy Daytime i wymieniła powody, które skłoniły ją do odwiedzenia chirurga plastycznego. "W czasie(...) licznych wielbicieli aktorki. Ona sama oskarżyła chirurga o sfuszerowanie operacji biustu. Zagroziła mu nawet odebraniem licencji. W efekcie lekarz wypłacił Hunter odszkodowanie w wysokości 100

 • Sharon Osbourne o operacjach plastycznych. "Po prostu to zmień"

  67-letnia żona Ozzy'ego Osbourne'a, Sharon, nie wstydzi się tego, że poprawiała sobie ciało operacjami plastycznymi.

 • Agent, chirurg, kierowca

  Widzowie, którzy chcą wybrać się do kina na jedną z piątkowych premier filmowych, mogą spodziewać się dużych emocji, ale też sporej dawki śmiechu.

 • Cardi B już nigdy nie zrobi sobie operacji plastycznej?

  Cardi B przeklęła wszystkie operacje plastyczne, którym się do tej pory poddała. Gwiazda cierpi z powodu komplikacji, których doświadcza po ostatnich zabiegach. Z tego też powodu musiała odwołać ostatnie koncerty. Teraz raperka ujawniła w mediach społecznościowych, co dokładnie jej dolegało, pokazując straszne zdjęcie.

 • Anna Oberc: Operacje plastyczne? Nie muszę

  Anna Oberc popiera operacje plastyczne w przypadku osób mających poważne defekty urody. Sama nie zamierza się poddawać tego typu zabiegom, uważa bowiem, że nie ma takiej potrzeby. Gwiazda serialu "Singielka" stawia na domową pielęgnację, której podstawą jest demakijaż i odżywianie skóry olejkami.

 • Helen Mirren broni operacji plastycznych

  Pomimo że sama nie zamierza iść pod nóż, brytyjska aktorka Helen Mirren nie krytykuje hollywoodzkich gwiazd za to, że korzystają z usług chirurgów plastycznych.

 • "Operacje plastyczne? To kłamstwo"

  Rzecznik prasowy raperki Lil Kim zaprzeczył doniesieniom o rzekomych licznych operacjach plastycznych gwiazdy hip hopu.

 • Operacja plastyczna zniszczyła jej karierę

  ...chirurga plastyka i zrobiłam operację, a potem drugą. I wtedy stało się coś strasznego. Weszłam na salę operacyjną jako gwiazda... Wyszłam z niej jako kompletnie nieznana osoba, której nikt nie rozpoznawał...

Zdjęcia na temat: chirurga plastycznego
Wideo na temat: chirurga plastycznego
 • Najbardziej ekstremalne operacje plastyczne gwiazd!

  Kult młodości i piękna w świecie show-biznesu odbił już piętno na niejednej gwieździe. Nie zawsze jednak wychodzi im to na dobre. Obok zabiegów upiększających i kosmetycznych, nie jest tajemnicą, że celebryci często korzystają z usług chirurga plastycznego. Czasami nawet... zbyt często. Czyje metamorfozy szokują? Oto 10 najbardziej ekstremalnych przemian gwiazd. (Agencja TVN/x-news)

 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  Aktorka popiera operacje plastyczne w przypadku osób mających poważne defekty urody. Sama nie zamierza się poddawać tego typu zabiegom, uważa bowiem, że nie ma takiej potrzeby. Gwiazda serialu „Singielka” stawia na domową pielęgnację, której podstawą jest demakijaż i odżywianie skóry olejkami. Anna Oberc przywiązuje dużą wagę do pielęgnacji urody. Podstawą dbałości o dobry wygląd jest dla niej oczyszczanie skóry – gwiazda nigdy nie zapomina o dokładnym zmyciu makijażu przed snem. Ma...

 • Sharon Stone w świetnej formie

  50-letnia aktorka jest jedną z niewielu starzejących się z wdziękiem Hollywoodzkich gwiazd. Trafiła na dobrego chirurga plastycznego?

Dyskusje na temat: chirurga plastycznego