• Informacje na temat:

  chłopak jordan

Artykuły na temat: chłopak jordan
 • Jordan Smith zwycięzcą amerykańskiego "The Voice"

  Dziewiąta edycja amerykańskiej wersji "The Voice" dobiegła końca. Zwycięzcą programu został Jordan Smith.

 • Neil Jordan i irlandzki transwestyta

  Neil Jordan ( "Wywiad z wampirem" , "Gra pozorów", "Podwójny blef" ) przygotowuje się do realizacji czarnej komedii "Breakfast on Pluto". Jej bohaterem będzie młody Irlandczyk, który robi karierę w barach dla transwestytów. Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu tego roku.

 • Jordan Peele z dwiema nominacjami

  W czwartek, 11 stycznia, ogłoszone zostały filmowe nominacje do nagród Amerykańskiej Gildii Reżyserów. Aż dwie szanse na statuetkę ma twórca "Uciekaj" - Jordan Peele.

 • Michael B. Jordan: W cieniu ojca

  ...- Jest facetem, który nigdy nie poznał swojego ojca, ale który ciągle żyje w jego cieniu - mówi Michael B. Jordan, gwiazda filmu "Creed: Narodziny legendy". Jego bohater to syn Apolla Creeda - przeciwnika Rocky'ego Balboa z bokserskiego klasyku z 1976 roku. Film "Creed: Narodziny legendy" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • "The Voice": Jordan Smith u progu wielkiej kariery?

  Pojawił się w dziewiątej edycji programu "The Voice" i podbił serca wszystkich jurorów oraz amerykańskiej publiczności. Jordan Smith, bo o nim mowa, wkrótce może trafić na szczyt listy przebojów.

 • Jordan Smith z "The Voice" lepszy niż Adele

  Jordan Smith to uczestnik amerykańskiego "The Voice". 21-letni wokalista zachwycił trenerów już podczas przesłuchań w ciemno. Jego wersja "Somebody to Love" Queen znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes.

 • Jordan i Peter Andre zapraszają gości

  Śpiewająca modelka Jordan i jej narzeczony, australijski wokalista Peter Andre, przygotowują się do zaplanowanego na wrzesień ślubu. Na razie wiadomo, że na liście weselnych gości gwiazd reality show "Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!" znajdą się ich znajomi ze świata muzyki - operowa wokalistka Charlotte Church i Kerry Katona, była członkini girlsbandu Atomic Kitten.

 • R.E.M. współpracują z Neilem Jordanem?

  W świecie muzyki pojawiły się plotki , że członkowie amerykańskiej grupy R.E.M. zamierzają rozpocząć pracę nad projektem filmowym. W tym celu spotkali się w Dublinie z Neilem Jordanem, reżyserem takich filmów jak "Michael Collins" czy "Gra pozorów".

 • Eurowizja Junior 2019: Reprezentant Australii ma polskich dziadków

  Viki Gabor to nie jedyny uczestnik tegorocznej edycji Eurowizji Junior, który jest związany z naszym krajem. Polskie korzenie ma także reprezentant Australii, Jordan Anthony.

 • Michael Caine na planie "The Actors"

  Irlandzki magazyn branżowy "ShowBiz" doniósł, że Michael Caine ( "Miss Agent" , "Wbrew regułom" , "Dopaść Cartera" ) rozpoczął w Dublinie zdjęcia do swego nowego filmu. Producentem i pomysłodawcą obrazu "The Actors" jest Neil Jordan, twórca głośnych obrazów "Gra pozorów", "Koniec romansu" , "Chłopak rzeźnika", "Michael Collins", "Wywiad z wampirem".