• Informacje na temat:

  chłopaki do wzięcia

Artykuły na temat: chłopaki do wzięcia
 • Przez "Big Brothera" rzucił ją chłopak? "Nie czekał"

  Malwina Ha w niedzielę, 8 grudnia, opuściła dom Wielkiego Brata. Po tym, jak pożegnała się z programem, gościła w poniedziałkowym wydaniu "Big Brother Nocą". Tam wyznała, że sytuacja w jej związku jest bardzo skomplikowana... Chłopak zostawił Malwinę przez jej ekscesy w programie?

 • Półnaga Nicki Minaj wspiera swojego chłopaka. Te zdjęcia podnoszą temperaturę

  Raperka Nicki Minaj w mediach społecznościowych wzięła w obronę swojego nowego chłopaka. Okazało się, że Kenny Petty ma bogatą kartotekę kryminalną.

 • "Dziewczyny do wzięcia", czyli Pućka i Brukselka

  ...45 lat temu odbyła się telewizyjna premiera filmu "Dziewczyny do wzięcia" Janusza Kondratiuka. Zadebiutował w nim "najsłynniejszy kobiecy duet polskiego kina" - Regina Regulska i Ewa Pielach, nazywane żeńskim odpowiednikiem pary Jan Himilsbach - Zdzisław Maklakiewicz.

 • Kociak do wzięcia

  Nicole Scherzinger, 29-letnia wokalistka girlsbandu The Pussycat Dolls, rzuciła swojego chłopaka, bo zamierza się skupić na swojej solowej karierze muzycznej.

 • Anna Jurksztowicz powraca z nową płytą "O miłości, ptakach i złych chłopakach"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Mój książę", który zapowiada nowy album Anny Jurksztowicz - "O miłości, ptakach i złych chłopakach".

 • Paris Hilton bez chłopaka

  Piosenkarka i aktorka Paris Hilton znów jest do wzięcia. Bywalczyni salonów i jej chłopak rockman Benji Madden rozstali się po 9 miesiącach związku.

 • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Z życia wzięte

  Już w piątek, 11 listopada, na ekrany kin wejdzie kontynuacja "Pitbulla" o podtytule "Niebezpieczne kobiety". Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. To nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia...

 • Lily Allen bez chłopaka

  Niedawna gwiazda Coke Live Music Festival rozstała się ze swoim chłopakiem Sebem Chew i już martwi się czy uda jej się znaleźć nową miłość.

 • Recenzja Krzysztof Zalewski "Złoto": Złoty chłopak na ciężkie czasy

  Parę lat temu Krzysztof Zalewski coverował "Obracam w palcach złoty pieniądz" Perfectu, a dziś sam jest już złoty. Na razie tylko na okładce swojego nowego albumu, ale za chwilę także na liście płytowych bestsellerów. I na przekór ciężkim czasom.

 • Cheryl Cole zerwała z chłopakiem

  30-letnia wokalistka Cheryl Cole i jej rówieśnik, tancerz Tre Holloway nie są już parą.

Zdjęcia na temat: chłopaki do wzięcia
Wideo na temat: chłopaki do wzięcia
 • Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie.

 • Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji. Dziewczyny niechętnie zostają na wsi i większość ucieka im do miasta. Zobaczcie 189. odcinek "Chłopaków do wzięcia"

 • Zwiastun 1170. odcinka "M jak miłość"

  Natalka odkrywa, że Darek miał wypadek i od razu jedzie z ojcem do szpitala, by go odwiedzić - a matka chłopaka mówi Mostowiakom o pieniądzach, które wcześniej wzięła od niej Barbara. Tymczasem w Warszawie Agnieszka kolejny raz spotyka się ze swoim byłym narzeczonym - Robertem - który ponownie prosi ją o rękę. Asia postanawia za to "wyswatać" Marylę - byłą koleżankę Tomka z CBŚ - z Wojtkiem Markowskim i zaprasza oboje na kolację.

Dyskusje na temat: chłopaki do wzięcia