• Informacje na temat:

  chodakowska z mężem

Artykuły na temat: chodakowska z mężem
 • Ewa Chodakowska: Motywacja do działania

  Ewa Chodakowska nigdy nie nazywa treningu przykrym obowiązkiem, dla niej to źródło endorfin, do którego zaprasza wszystkich. "Trenerka kilerka", jak nazywają ją niektórzy, wyciska z siebie i innych siódme poty.

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

 • Ewa Chodakowska nie tylko o "Dance, Dance, Dance": Teraz się bawię!

  Przez dziesięć lat ciężko pracowała na swój sukces. Sportową pasją zaraziła mnóstwo kobiet. Teraz ma czas, w którym mierzy się z nowymi wyzwaniami. – I bardzo się z tego cieszę – mówi Ewa Chodakowska, jurorka programu TVP "Dance, Dance, Dance".

 • Ewa Chodakowska bije rekord

  Co jest największym plusem dań z pani nowej książki "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej"? Ewa Chodakowska : - Byłam pytana, jak przygotować coś zdrowego i wartościowego. Jednocześnie coś łatwego i szybkiego w wykonaniu, ponieważ stale cierpimy na deficyt czasu. I niedrogiego. Ostatnim kryterium było to, aby dania były smaczne. Każdy z przepisów spełnia te warunki, to było dla mnie priorytetem...

 • "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  Jakkolwiek nie patrzeć, Małgosia i Tomek dogadują się z coraz większym trudem. Chodakowska wciąż ma mężowi za złe wyjazd do Agnieszki (Magdalena Walach), kiedy ta potrzebowała pomocy. On zaś(...) byłą żonę, aby dotrzymała mu towarzystwa na kolacji biznesowej. Chodakowska pożyczy na tę okazję sukienkę od Marty (Dominika Ostałowska). Przed restauracją Łagoda uprzedzi Małgosię, że będzie musiała...

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  .... Z jednym zdaniem: "Małgosia Mostowiak to dziwka!". Bohaterkę Joanny Koroniewskiej porównywano wówczas do słynnej Brooke Logan z "Mody na sukces", która sypiała nawet z mężem własnej córki. Małgosia Chodakowska skończy swój żywot w serialu jako postać zdecydowanie negatywna: okłamuje całą rodzinę i wyjeżdża za granicę z kochankiem. Wszystko wskazuje na to, że w USA pożegna się z życiem. Kara za...

 • Już nie wróci?

  Joanna Koroniewska żegna się z "M jak miłość". Jej bohaterka, najmłodsza córka Mostowiaków, Gosia, wyjedzie do USA z synem i... byłym mężem!

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": To ona zastąpi Joannę Koroniewską

  Niebawem Barbara Kurdej-Szatan przyleci z USA do Polski jako... Małgosia Chodakowska. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że sympatyczna blondynka z reklamy jednej z sieci telefoni komórkowej zastąpi Joannę Koroniewską w "Emce".

 • Barbara Kurdej-Szatan w bikini. Zmysłowe zdjęcie aktorki podbija sieć

  Przed Barbarą Kurdej-Szatan sporo zmian! Niebawem aktorkę i jej męża - Rafała Szatana - zobaczymy w najnowszej edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tymczasem znana i lubiana para postanowiła wybrać się na krótki urlop do słonecznej Grecji, a zdjęciami z podróży chętnie dzielą się w Internecie.

Zdjęcia na temat: chodakowska z mężem
Wideo na temat: chodakowska z mężem
 • Tak mieszka Ewa Chodakowska

  Ewa Chodakowska chce więcej czasu spędzać w Grecji. W związku z tym razem z mężem kupili tam apartament z cudownym widokiem. Trenerka dopiero się urządza, ale ma już swoje ulubione miejsce w mieszkaniu. Na jaki wystrój się zdecydowała? - To jest zarys tego, co finalnie będziemy oglądać - powiedziała, pokazując nowe gniazdko. (Uwaga TVN/x-news)

 • Ewa Chodakowska z mężem w telewizji

  Ewa Chodakowska pojawiła się w "Dzień dobry TVN" ze swoim świeżo poślubionym mężem, Grekiem Lefterisem Kavoukisem. Para opowiedziała m.in. o początkach swojej znajomości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "M jak miłość": Magda poznaje kochankę męża...

  Miłosna „burza” w życiu Magdy trwa! W ostatnim odcinku do kancelarii zajrzała seksowna brunetka: Aneta Kryńska (w tej roli gwiazda serialu „Przyjaciółki” - Ilona Lewandowska). Dziewczyna powiedziała Chodakowskiej, że właśnie przyleciała z Kuwejtu i przywiozła dla niej prezent od męża. W rzeczywistości Aneta okazała się jednak... kochanką Olka! I spotkała się z Magdą, by poznać – i ocenić - rywalkę... Tymczasem Budzyński tego samego dnia wyznał Chodakowskiej, jak bardzo mu na niej zależy… i w...