• Informacje na temat:

  chodzeniem

Artykuły na temat: chodzeniem
 • Stanisława Celińska jest chora? Ma problemy z chodzeniem!

  Stanisława Celińska musiała zrezygnować z roli w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Opóźniane są także zdjęcia do serialu "Barwy szczęścia", w którym występuje. Co się dzieje? Podobno aktorka, która w 2017 roku obchodziła 70. urodziny, ma poważny problem z chodzeniem!

 • Chodzenie w szpilkach mam wytrenowane

  Monika Olejnik budzi skrajne emocje - jedni ją lubią, inni się jej boją. Jednak nikt nie może odmówić jej profesjonalizmu. Od lat jest jedną z najbardziej znanych medialnych postaci.

 • Anna Popek: Życie jak chodzenie po linie

  Po 12 latach opuściła „Pytanie na śniadanie”. Teraz możemy ją oglądać w programie „Świat się kręci”. W rozmowie z "Tele Tygodniem" Anna Popek opowiedziała o zabawnych sytuacjach w pracy, o ryzyku i o tym, dlaczego warto pozwolić sobie na błąd.

 • Marillion za Żelazną Kurtyną: Mandat za chodzenie po trawie

  W poniedziałek (27 marca) ukazało się wydawnictwo "Marillion. The Iron Curtain 1987" - kolekcjonerski box opisujący pamiętne koncerty brytyjskiej grupy sprzed 30 lat. Autorem opracowania jest Marcin Sitko, dziennikarz, publicysta, autor muzycznych książek o The Rolling Stones i festiwalu Woodstock 1969.

 • "Podejrzany: Ai Weiwei" : Chodzenie po śladach

  "Podejrzany: Ai Weiwei" to próba dokumentacji codziennego życia chińskiego artysty, którego twórczość regularnie staje ością w gardle komunistycznemu systemowi władzy. Autor filmu, Andreas Johnsen ślizga się jednak po powierzchni, nie dociera do swojego bohatera, bo ten zamyka się w świecie sztuki. I tylko na niego otwiera.

 • Monika Kuszyńska: Chodzenie nie determinuje twojego życia

  Monika Kuszyńska była gościem internetowego talk show Łukasza Jakóbiaka. W trakcie wywiadu opowiadała o przygotowaniach do Eurowizji, krytycznych komentarzach oraz opiniach, że chce wzbudzać litość.

 • Kuba Molęda w "Twoja twarz brzmi znajomo": Chodzenie na szpilkach nie jest łatwe

  Kuba Molęda został zaproszony do drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym gwiazdy zmieniają się w ikony światowej sceny muzycznej. Jedna z ról, jaka przypadła wokaliście - kobieca - okazała się dla niego wielkim wyzwaniem.

 • Koza "Mystery Dungeon": Podwórko płonących stosów

  Wszystko już w rapie słyszeliście? Jesteście zblazowani i rozleniwieni? Koza was przeżuje. Radziłbym uważać na te rogi. I ostrożnie z chodzeniem śladami tych racic.

 • Zmieniono logo filmu "Tenet". Kuriozalny powód

  ..."Tenet" Christophera Nolana ma być filmem, który na nowo rozbudzi zainteresowanie chodzeniem do kina. Zapowiadany jako dzieło, które nada ton kinu na następną dekadę, ma trafić do publiczności w lipcu tego roku, choć te plany mogą się jeszcze zmienić. Podobnie jak zmienił się logotyp filmu Nolana po tym, jak podobieństwo do niego zauważyła firma produkująca części rowerowe.

 • Szklaneczka whisky zamiast popcornu

  ...- Ze wstydem przyznajemy się, że z chodzeniem do kina jest dość krucho - mówi Andrzej Pitrus. - Ale nie z oglądaniem filmów - dodaje Alicja Helman. Na marginesie ich wspólnej książki "Podstawy wiedzy o filmie" z wybitnymi krakowskimi filmoznawcami rozmawiali Martyna Olszowska i Tomasz Bielenia.

Zdjęcia na temat: chodzeniem
Wideo na temat: chodzeniem
 • Roxie Węgiel o chodzeniu w maseczce: jest trochę niewygodnie!

  Roxie Węgiel podczas rozmowy z nami zdradziła, co robi podczas kwarantanny i co sądzi o noszeniu maseczek ochronnych. Zobaczcie nagranie!

 • Jessica Mercedes: Chodzenie na zakupy to moja praca

  Jessica Mercedes Kirschner nie ukrywa, że lwią część swojego życia spędza na zakupach. Czy jest zakupoholiczką? – Może nie, ale bardzo często chodzę na zakupy – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - To jest moja praca, bo tworzę różne stylizacje, sesje zdjęciowe na bloga, więc bardzo lubię zakupy, bo to jest mój zawód praca w pewien sposób, bo tworzę różne stylizacje, sesje zdjęciowe na bloga, więc bardzo lubię zakupy

 • Krzysiek Gojdź fantazjuje: Kazdy się poprawia. Jest moda na chodzenie do Gojdzia

  Celebryta i lekarz medycyny estetycznej Krzysiek Gojdź twierdzi, że "każdy się dziś poprawia". Co więcej, w stolicy istnieje podobno moda na chodzenie do jego kliniki medycyny estetycznej. Wśród klientek Gojdzia znajdują się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kora, Patrycja Markowska, Maja Ostaszewska i Katarzyna Warnke. Lekarz twierdzi, że nie musiał tych gwiazd długo nakłaniać do zarekomendowania jego usług na stronie internetowej kliniki. Zapewnia, że wszystkie klientki mogą mu ufać,...

Dyskusje na temat: chodzeniem
 • Re: Emily Ratajkowski: Aktorka ma kompleksy?

  Ratajkowska to zabłysneła chodzeniem na golasa

 • Re: "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  A po numerku ze mną miałaby wyraźne problemy i z chodzeniem i z siadaniem hahaha

 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska odejdzie z serialu z powodu choroby?

  Jak sobie dobrze pociągnę z butli to tyż zdarza mi się, że mam problemy z chodzeniem.

 • Re: Aktorzy, którzy sporo stracili na wadze

  Co do Pana Lubaszenki. Każdy kto widział trailer lub reklamy "futra z misia" ten wie, że Pan Lubaszenko wizualnie wcale nie schudł. Mało tego, na filmie widać jak chodzi o lasce, więc pewnie ma problemy z chodzeniem. Widać nawet jak go sąsiedzi prowadzają go pod ręce, co też zapewnie wynika z problemów z chodzeniem a pośrednio związane jest z nadwagą.

 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska odejdzie z serialu z powodu choroby?

  Jak łapię cug, to też mam problem z chodzeniem. Zwłaszcza do pracy. Najgorsze to to, że jutro idę po ponadtygodniówce i czarno to widzę.

 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  Jeśli chodzi o Hashimoto to każdy inaczej ją przechodzi. Zależne jest to od tego jak bardzo jest rozwinięta. Moja ciocia wręcz jest wyjęta z życia, ma problemy z chodzeniem, załatwianiem się, ponieważ zakatowało jej wszystkie organy. U mnie jest lepiej, ale też nie kolorowo, a moja koleżanka jakby jej wgl nie miała. Każdy człowiek przechodzi to inaczej i organizm różnie reaguje.

 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  Czasami w tym serialu to już jest żenada schorowani ludzie zamiast odpoczywać to jeszcze grają w tym serialu zaczęło się od babci na wózku potem p.smoleń na końcu siedział za przeproszeniem jak żywy trup następnie boczek kilka odcinków grał na leżąco bo mial problemy z chodzeniem teraz pan kotys ewidentnie chory człowiek którego bardzo lubię , nie rozumiem czy ten szmal jest tyle wart żeby grać

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Każdy sKO rump owa ny POst sowie cki a n ty polski 7 yd o UB eko KOmu ch w tym kraju musi zostać o znak owa ny jak ten PO mi ot Joska Fajngolda. KOniec z kryciem się z 7 yd ow ski m PO chodzeniem za polskimi nazwiskami szKODniki. Identyfikujcie te a n ty polski e g ad y i ich PO tomków.

 • Re: Aktorzy, którzy sporo stracili na wadze

  A to dopiero ciekawostka - cukrzyca typu drugiego to groźna choroba. Moja matka chrzestna ma cukrzycę typu pierwszego, tzn. jest insulinozależna, już od ponad 50 lat. Jakby tego było mało, to przez kilkanaście lat musiała wspomagać pracę serca rozrusznikiem. W marcu br. obchodziła swoje 90-te urodziny a jedyne co jej dokucza to problem z chodzeniem, ale to problem biodra i nie jest związany

 • Re: Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  świętą w intencji żebym dostał dobry leki od depresji zle chodziłem i nie miałem przyjemności z chodzeniem wstaję rano patrzę że jakoś dobrze się czuję dobrze chodzę i z radością dobrze chodziłem od