• Informacje na temat:

  chodzić na obcasach

Artykuły na temat: chodzić na obcasach
 • Beata Tadla: "Wiadomości" na obcasach

  ...się dobrze i czego oczekuję. Mam pomysł na siebie: nie chcę chodzić ubrana po męsku: koszule zapięte po szyję, a na to sztywna marynarka. Wolę styl bardziej kobiecy: sukienki, bluzki, dopasowane...

 • Elżbieta Romanowska: Babcia na obcasach

  Elżbieta Romanowska uwielbia buty na wysokim obcasie. Twierdzi, że miłością do szpilek zaraziła się od swojej babci, która nawet po domu chodziła w klapkach na obcasie. Jako dziecko gwiazda marzyła, by mieć należące do babci kremowe szpilki. Otrzymała je w prezencie, nie może ich jednak nosić ze względu na zbyt mały rozmiar.

 • Doda kończy z wysokimi obcasami!

  ..."Wszyscy się teraz mną opiekują - przyjaciółki, rodzina. Mogę sobie leżeć jak długopis, a oni wokół mnie skaczą. Ale wewnętrznie - zmieniła się moja hierarchia wartości. Kiedy życie człowieka staje pod znakiem zapytania, wtedy zaczyna się doceniać zdrowie" - przyznaje wokalistka. "Obiecuję sobie, że będę o siebie dbała. Już nie potańczę, nie będę wywijać biodrami na wysokich obcasach. Teraz robię...

 • Teraz chodzi w glanach!

  ...było warto! Cieszę się, że gram Tamarę, bo to wreszcie jest bohaterka, której nie mam nic do zarzucenia. Grałam złe dziewczyny na obcasach w "BrzydUli" i "Wiadomościach z drugiej ręki", a teraz jestem...

 • Paulina Walendziak o filmie "Ja teraz kłamię": O to chyba chodzi w kinie

  "To nie jest film, na który publiczność po prostu przyjdzie, usiądzie, będzie anonimowa, zerknie, zaśmieje się, zapłacze. On w pełni angażuje widza, zmusza go do pracy" - tak o nowej produkcji Pawła Borowskiego "Ja teraz kłamię" mówi młoda aktorka Paulina Walendziak, która zagrała tam swoją pierwszą dużą rolę. Obraz zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 28 czerwca.

 • Dorota Gardias: Modnisia

  Choć zazwyczaj widzimy ją w szpilkach, na co dzień najbardziej lubi chodzić boso. Dorota Gardias opowiada o swoim debiucie na obcasach. "Zawsze byłam modnisią" - mówi pogodynka i zdradza, że ma prawie 200 par butów, które już mierzy jej córka.

 • Wojciech Błach: Największym przekleństwem są rajtuzy

  Wojciech Błach w swoim nowym spektaklu, komedii "Nikt nie jest doskonały", przebiera się za kobietę. Aktor szybko opanował chodzenia na obcasach, ale już noszenie rajstop to dla niego gehenna...

 • Marta Mazurek: Przerzucam się na sukienki

  Odtwórczyni roli Irki w serialu "Wojenne dziewczyny", czyli Marta Mazurek, oglądając siebie na ekranie telewizora w wydaniu retro, nabrała ochoty, by dresy i wyciągnięte swetry zamienić na dziewczęce sukienki. Ale o wysokich obcasach nie ma mowy!

 • Urbańska o stylu swej córki

  ...- Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • Prywatnie jestem trochę inny niż Waldek

  ..."Nigdy w życiu nie podejrzewałem, że kiedykolwiek założę obcisły strój wyszywany świecidełkami i buty na obcasach! Niestety, tańce latynoamerykańskie mają swoje wymagania" - mówi znany z serial u "Złotopolscy" i programu "Jak Oni śpiewają" Andrzej Nejman.

Wideo na temat: chodzić na obcasach
 • Elżbieta Romanowska: Babcia na obcasach

  Elżbieta Romanowska uwielbia buty na wysokim obcasie. Twierdzi, że miłością do szpilek zaraziła się od swojej babci, która nawet po domu chodziła w klapkach na obcasie.

 • Nie potrafi chodzić w szpilkach, a chce być modelką

  W drugim odcinku „#Supermodelki Plus Size” przed jurorami stanie Monika. To chłopczyca, której buty na obcasie i sukienki odbierają poczucie komfortu. Postanowiła jednak zgłosić się do programu. W jakim celu? Okaże się już w środę 13 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

 • Marta Wierzbicka o swoim stylu: Nie ubieram się wyzywająco

  i dziwię się sama sobie czasami, że jestem w stanie 2 godziny w nich wytrzymać. Bardzo rzadko jednak zdarza się, że rzeczywiście chodzę na obcasach. Stawiam na luz i wtedy jest mi dobrze – mówi Marta

Dyskusje na temat: chodzić na obcasach