• Informacje na temat:

  chopra

Artykuły na temat: chopra
 • Priyanka Chopra: Seksowna Azjatka podbija świat

  Modelka i aktorka Priyanka Chopra, serialowym widzom znana z "Quantico", to chyba najlepsza ambasadorka Indii na świecie.

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Priyanka Chopra i Nick Jonas wzięli ślub

  Nick Jonas i Priyanka Chopra pobrali się w trakcie chrześcijańskiej ceremonii w pałacu królewskim w Indiach...

 • Była Miss Świata w obiektywie Bryana Adamsa

  Indyjska piękność Priyanka Chopra dołączyła do grona gwiazd, które użyczyły swej twarzy (i figury) marce odzieżowej Guess. Byłą Miss Świata w strojach z najnowszej kolekcji sfotografował na rzecz kampanii promocyjnej... piosenkarz Bryan Adams.

 • Nick Jonas związał się z 10 lat starszą aktorką!

  Nick Jonas (25 l.) i Priyanka Chopra (35 l.) ponoć nie widzą świata poza sobą!

 • Britney w hołdzie dla papieża

  Amerykańskie gwiazdy muzyki i filmu wystąpiły w filmie "Tribute To Pope John Paul II", będącym hołdem dla Jana Pawła II. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Britney Spears, członkowie grup Aerosmith (wokalista Steven Tyler i gitarzysta Joe Perry) i 'N Sync, Faith Hill oraz aktorzy Danny Glover i Jennifer Love Hewitt.

 • Meghan Markle podpadła przyjaciółce! Nie wybaczy jej tego!

  Meghan Markle (37 l.) odkąd została księżną, wiele zmieniło się w jej życiu. Jedną ze zmian było ochłodzenie kontaktów z dotychczasowymi znajomymi i bardzo nie spodobało się to jednej z jej przyjaciółek, która jest Priyanka Chopra (36 l.)

 • Richard Gere opowie o Dalajlamie

  Hollywoodzki gwiazdor Richard Gere ( "Zatańcz ze mną" , "Amerykański żigolak" ) zdecydował, że będzie narratorem opowieści o duchowym przywódcy Dalajlamie, która ma ukazać się w USA na DVD. Uważa się, że przygotowywany program będzie przewodnikiem po buddyzmie.

 • Baza FBI Quantico w Wirginii. Doświadczeni agenci, Miranda Shaw (Aunjanue Ellis) i Liam O'Connor (Dougray Scott), szkolą grupę rekrutów. Alex Parrish (Priyanka Chopra) szuka odpowiedzi na pytania dotyczące nieżyjącego ojca i jego pracy jako agenta pod przykrywką. Ryan Booth (Jake McLaughlin) to były żołnierz piechoty morskiej. Simon Asher (Tate Ellington) jest pierwszym w Quantico zdeklarowanym...

 • Bollywood w walce o prawa kobiet

  10 listopada na ekrany polskich kin trafi jeden z największych przebojów bollywoodzkiego kina - film "Veer-Zaara". Wydarzeniu towarzyszyć będzie równoległa premiera DVD. Film ten jest o tyle niezwykły na tle bollywoodzkich produkcji, że zabiera głos w sprawie walki o prawa kobiet oraz wypowiada się na temat konfliktu pakistańsko-indyjskiego.

Zdjęcia na temat: chopra
Wideo na temat: chopra
 • „Quantico”: Priyanka Chopra dochodzi do siebie po wypadku na planie serialu

  Priyanka Chopra dochodzi do siebie po wypadku na planie serialu „Quantico”. W czasie kręcenia jednej ze scen aktorka nieszczęśliwie upadła. W wyniku zdarzenia trafiła do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Aktorka otrzymała ogromne wsparcie od fanów. „Dziękuję za wszystkie ciepłe myśli i życzenia. Wszystko będzie dobrze. Czekam na powrót do pracy tak szybko, jak to będzie możliwe