• Informacje na temat:

  chora olga

Artykuły na temat: chora olga
 • Olga Kurylenko ma koronawirusa

  Olga Kurylenko, najbardziej znana z roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie "007 Quantum of Solace", ma koronawirusa.

 • Ósme urodziny Olgi Bołądź?

  Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Znają ją nie tylko fani komedii "Słaba płeć", ale i miłośnicy serialu "Czas honoru". Mało kto wie, że Olga Bołądź ma dopiero... 8 lat. Aktorka urodziła się bowiem 29 lutego 1984 roku i świętuje swoje urodziny raz na cztery lata!

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  ..."Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Maciej Stuhr zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych, Edyta Górniak chowa urazę do Cleo, Olga Frycz wychowuje córkę na wegetariankę, a Anna Wędzikowska zdaje się lewitować na podrasowanym w Photoshopie zdjęciu. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z września w mediach społecznościowych.

 • Kora opuszcza Polskę

  Zmagająca się z problemami zdrowotnymi wokalista Olga 'Kora' Jackowska zamierza wyjechać z kraju - dowiedział się "Fakt".

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Czy Kora zaśpiewa?

  Olga Jackowska (56 l.), wokalistka zespołu Maanam, ma problemy ze zdrowiem. Najpierw zmagała się z chorobą krtani i tchawicy, potem dopadło ją ciężkie zapalenie oskrzeli - poinformowało "Twoje Imperium".

 • Michalina Olszańska: Prywatnie jestem "skryciuchem"

  Olga Hepnarova była ostatnią kobietą w Czechosłowacji, na której wykonano karę śmierci. Po latach jej historia została przeniesiona na wielki ekran. W postać Olgi wcieliła się polska aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc

  Olga Frycz, czyli Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", zaapelowała do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych, by przekazali 1% podatku na rzecz fundacji wspierającej leczenie Małgorzaty Pasternak - dziewczyny, którą w "Ciszy nad rozlewiskiem" zobaczymy w roli pracownicy stadniny uwikłanej w romans z... Magdą (Laura Breszka).

 • "Lekarze": Jak grom z jasnego nieba

  ...rozpaczliwą walkę o życie chorej, ale przegrają. Olga umrze. IP Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl Najlepsze programy...

Wideo na temat: chora olga
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 10. odcinka

  Oskara. Olga namawia Michała na drugie dziecko. Basia przekonuje Beatę (Marta Dąbrowska), by dała Wiktorowi drugą szansę. Przypadkowo Basia spotyka się z Filipem (Mateusz Janicki), a Wiktor robi jej(...) bawią. Basia podejmuje decyzję o wyprowadzce od Wiktora. Natomiast Justyna dowiaduje się, że jest ciężko chora.

 • "M jak miłość": Zwiastun 1240. odcinka

  prawniczka poznaje Góreckiego. Tymczasem Olga wraca wcześniej z wakacji ze skręconą nogą i od razu dzwoni po pomoc do Zduńskiego.

Dyskusje na temat: chora olga