• Informacje na temat:

  choroba adel

Artykuły na temat: choroba adel
 • Adele choruje od kilku tygodni

  Adele od kilku tygodni walczy z chorobą będąc w trasie koncertowej Adele Live 2016.

 • Adele: Rzucenie palenia jej nie pomogło?

  Przypomnijmy, że Adele podjęła decyzję o zakończeniu nałogu, po tym, jak w 2011 roku musiała przejść operację strun głosowych. Stało się to również za namową specjalistów, którzy ostrzegli ją, że(...) z najlepszymi głosami są zazwyczaj palaczami. Rzuciłam palenie i jestem przekonana, że mój wokal jest teraz słabszy" - stwierdziła w rozmowie z etalk.ca. Adele w trakcie dnia potrafiła wypalić aż 25 papierosów...

 • Adele wciąż odczuwa paraliżującą tremę

  Caroline Senderson, autorka książki "Być jak... Adele", opowiada INTERIA.PL o kulisach sławy brytyjskiej gwiazdy.

 • Brit Awards 2016: Triumf i łzy Adele

  W Londynie odbyła się 36. gala Brit Awards. Największą zwyciężczynią całej ceremonii okazała się Adele, która zdobyła statuetki w czterech kategoriach, w tym za album roku.

 • Adele musiała przestać pić i palić

  Adele wyznała w jednym z wywiadów, że z powodów zdrowotnych musiała rzucić palenie oraz alkohol. Do decyzji namówił ją lekarz, który leczy jej struny głosowe.

 • Ojciec Adele ma raka

  Mark Evans, ojciec brytyjskiej wokalistki Adele, ponowił apel o pojednanie, skierowany do córki. U mężczyzny zdiagnozowano nowotwór jelita.

 • "Myślałam, że już nigdy nie zaśpiewam"

  Brytyjska piosenkarka Adele bała się, że już nigdy nie zaśpiewa. Gwiazda na początku czerwca musiała odwołać kilka koncertów w Ameryce ze względu na ostre zapalenie krtani.

 • Nieszczęśliwa Dusty Springfield

  Elton John nazwał Dusty Springfield "najwybitniejszą białą piosenkarką wszech czasów", na jej twórczości i wizerunku wzorują się Adele, Lana del Rey, Joss Stone, była też idolką Amy Winehouse. Dziś już wiemy, że ta wielka ikona lat 60. pod maską divy skrywała masę kompleksów, z którymi nigdy sobie nie poradziła.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

  ...mediów całego świata wzbudziła zdjęciem w towarzystwie Adele, które wykonała na prywatnej imprezie tuż po wręczeniu nagród. "Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!). Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie...  - relacjonowała na Instagramie Rusin. Zapewne obyłoby...

 • David Bowie: "Blackstar" pierwszym numerem 1 w USA

  ...w karierze brytyjskiego wokalisty. "Blackstar" na amerykańskiej liście "Billboardu" zepchnął ze szczytu płytę "25" Adele, która okupowała pierwsze miejsce przez siedem tygodni. Dodajmy, że na 4. pozycję powróciła składanka "Best of Bowie". Niespodziewana śmierć Bowiego (jego choroba trzymana była w tajemnicy) sprawiła, że zainteresowanie jego muzyką gwałtownie wzrosło. Na brytyjskiej liście w Top 40

Zdjęcia na temat: choroba adel