• Informacje na temat:

  choroba kora

Artykuły na temat: choroba kora
 • Choroba Kory. Wokalistka ma przerzuty

  O postępach w leczeniu artystki informuje poniedziałkowy serwis "Faktu". Jak czytamy w gazecie, mimo trudnych zmagań z chorobą Kora i jej mąż, Kamil Sipowicz, są dobrej myśli. Przypomnijmy, że Kora zachorowała na nowotwór jajnika. Po postawieniu diagnozy lekarze usunęli zaatakowany chorobą narząd. Z powodu choroby Kora nie pojawiła się w ostatnich odcinkach szóstej edycji "Must Be The Music...

 • Kora: Ta choroba rani w sposób fizyczny i psychiczny

  Kora od kilku lat choruje na nowotwór jajnika. Wokalistka przeszła chemioterapię i kilka operacji, teraz prosi o pomoc w sfinansowaniu drogiego leku, utrzymującego ją przy życiu.

 • Jak czuje się Kora? "Ta choroba jest jak loteria"

  ...w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, gdzie artystka przyjeżdża na badania. "Kora walczy z chorobą nowotworową. Jest to nowotwór kobiecych spraw, ale nie będę zdradzał szczegółów" - wyznał "Super Expressowi". "Ta choroba to jak loteria, jest tajemnicą. Ale jesteśmy dobrej myśli i walczymy" - dodał Kamil Sipowicz. Natomiast "Fakt" informuje o pracach remontowych w posiadłości Kory na Mazurach...

 • Kora o chorobie: "Nie można mówić o zwycięstwie"

  Wokalistka i telewizyjna jurorka Kora w szczerej rozmowie z Darkiem Maciborkiem z RMF FM.

 • Kora: Artystka wszechstronna kończy 65 lat

  Jedna z najważniejszych polskich wokalistek działających w muzyce rozrywkowej, ikona polskiego rocka, autorka tekstów, producentka i osobowość telewizyjna. Olga Sipowicz (a przed ślubem z Aleksandrem Sipowiczem Olga Jackowska), znana lepiej jako Kora, świętuje 65. urodziny.

 • Kora już nie zaśpiewa? "Żyję z pewnym wyrokiem"

  Po trzech latach od wykrycia u Kory choroby nowotworowej okazało się, że gdyby operacja wokalistki spóźniła się o 10 minut, Kora mogłaby nie żyć.

 • Koncert dla Kory: Piersi, Tomek Lipiński i inni

  Kora od jesieni 2013 roku walczy z genetycznym rakiem jajnika - osób takich, jak ona zdiagnozowano w Polsce 200. Obecnie przy życiu utrzymuje ją specjalny, bardzo drogi lek - olaparib (miesięczna dawka kosztuje 24 tys. zł). "Biorę lek, który pozwala mi żyć. Nie muszę się hospitalizować, nie muszę brać chemii" - mówiła Kora. Wokalistka przeszła trzy operacje i jak przyznała, choroba za...

 • Kora kontra Złoty Maanam: Jest oficjalne porozumienie! Nowa nazwa i nowa wokalistka

  ...stanęła wspomniana Karolina Leszko-Tyszyńska. Sama Kora niezbyt przychylnie odnosiła się do pomysłu stworzenia kontynuacji Maanamu. "Nie mam nic przeciwko tym muzykom, kiedyś ich nawet bardzo lubiłam. Tej dziewczynie też życzę, aby zrobiła wielką karierę, ale pod swoim nazwiskiem. Wszystko w dosyć okrutny sposób zbiegło się ze sobą: śmierć Marka, moja choroba i próba...

 • Kamil Sipowicz na pogrzebie Kory: Kochała życie i nie bała się śmierci

  ..."Kora była osobą z krwi i kości. Była aktywna do samego końca, kochała życie i nie bała się śmierci" - mówił Kamil Sipowicz, mąż Olgi Sipowicz - Kory, liderki Maanamu, podczas jej uroczystości pogrzebowych w środę na Powązkach Wojskowych.

 • Ryszard Olesiński (Złoty Maanam): Nasze koncerty to hołd dla Kory i Marka Jackowskiego

  ...roku po ciężkim wypadku samochodowym) oraz Krzysztof Zawadka, były gitarzysta Oddziału Zamkniętego , T.Love i  Porter Band . Za mikrofonem stoi wspomniana Karolina Leszko-Tyszyńska. Sama Kora(...) karierę, ale pod swoim nazwiskiem. Wszystko w dosyć okrutny sposób zbiegło się ze sobą: śmierć Marka, moja choroba i próba zawłaszczenia nazwy Maanam. Byli koledzy zachowują się jak hieny cmentarne. Może...

Wideo na temat: choroba kora
 • Kora o swojej chorobie: Lekarz przyjeżdżał i stwierdzał agonię!

  "Kamilek trzy razy uratował mi życie, bo wezwał pogotowie i dzięki temu żyję. Na przekór jemu! Bo ja tego nie chciałam, tylko on" - wspomniała Kora. "Z mojej strony była nieprawdopodobna agresja(...) pory musiały płacić z własnej kieszeni. Artystka każdego dnia łyka aż 16 tabletek i znosi to leczenie bardzo dobrze. Co zabrała jej choroba? "Urodę" - odpowiedziała bez namysłu. (UWAGA! TVN / x-news)

 • Pogrzeb Kory na warszawskim cmentarzu powązkowskim

  – Kora przeszła piekło, ta choroba była czymś niszczącym, ale nie widziałem nigdy kogoś, kto miałby taką siłę życia – mówił Kamil Sipowicz, mąż Kory podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się na warszawskich Powązkach Wojskowych. (TVN24/x-news)

 • Kora (1951-2018)

  Wraz z zespołem Maanam weszła do klasyki polskiego rocka. Wyróżniała ją niespotykana ekspresja i forma przekazu. Kora starała się, aby jej kompozycje miały głębszy sens i poza linią melodyczną coś sobą reprezentowały. Większość piosenek kultowej formacji Maanam napisała sama Kora. Niestety 28 lipca 2018 artystka zmarła po długiej chorobie.

Dyskusje na temat: choroba kora
 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Zawiść to straszna choroba , ile chorych jest wśród nas ,biednych ,sfrustrowanych nieudaczników ,którzy zamiast zająć się czymś rozsadnym i pokazać swoj talent ,zazdroszczą innym wszystkiego i żyją bezproduktywnym wypisywaniem głupot na forach internetowych . żal mi Was :((((((((((((((( Julio ,rób swoje ,jesteś super dziewczyną ,powodzenia ,no i czekam na nowe role :)))))))))))))