• Informacje na temat:

  choroba księżnej kate

Artykuły na temat: choroba księżnej kate
 • Brat księżnej Kate opowiedział o swojej chorobie!

  James Middleton to młodszy brat księżnej Kate. Mężczyzna stroni od ścianek i blichtru, skupiając się na prowadzeniu własnych biznesów.  Teraz najprawdopodobniej to się zmieni. Wszystko z powodu(...) zmienia" - wyznał. Był okres, że choroba wpłynęła na jego relację z bliskimi.  "Nie byłem w stanie komunikować się ze światem, nie potrafiłem nawet odpisać na maila. Nie mogłem porozumieć się nawet...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Okropna choroba księżnej Kate znów zaatakowała!

  Księżna Kate (35 l.) spodziewa się właśnie trzeciego dziecka. Niestety, dla niej każda ciąża to katorga...

 • Księżna Kate wspiera brata! Od lat walczy z chorobą!

  Księżna Kate (38 l.) zabrała głos z bardzo ważnej sprawie. Wygłosiła orędzie z okazji Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci. Ten temat jest dla księżnej istotny, gdyż jej brat, James, boryka się z zaburzeniem psychicznym, jakim jest depresja.

 • Księżna Kate pozazdrościła Meghan Markle?! Będzie czwarte dziecko?!

  To byłaby sensacja, gdyby tuż po porodzie Meghan Markle (37 l.) rodzina królewska ogłosiłaby, że spodziewa się kolejnego potomka. Okazuje się jednak, że czwarte dziecko księżnej Kate (37 l.) i księcia Williama (37 l.) wcale nie musi być odległym marzeniem.

 • Księżna Kate i książę William musieli w pośpiechu uciekać z domu

  Księżna Kate i książę William musieli uciekać ze swojego londyńskiego domu, aby chronić życie dzieci - twierdzi jeden z brytyjskich tabloidów. Co takiego się wydarzyło?

 • Księżna Kate ma spory problem! Wszystko przez jej chorobę

  Księżna Kate (37 l.) planuje czwartą ciążę? A może już w niej jest? Takie spekulacje krążą już od jakiegoś czasu. Okazuje się jednak, że żona Williama na razie wyklucza kolejne potomstwo... Dlaczego?

 • Księżna Kate i książę William mogą być dumni z dzieci! To niezwykłe, co zrobiły!

  Brytyjska rodzina królewska również została dotknięta koronawirusem. Zachorował książę Karol (71 l.), który otrzymał już leczenie i oczywiście wsparcie rodziny. W akcję dziękowania personelowi medycznemu zaangażowały się także... dzieci księcia Williama (38 l.) i księżnej Kate (38 l.).

 • Księżna Kate poniżyła królową Hiszpanii?! W sieci zawrzało!

  Księżna Kate wywołała w sieci kolejną aferę. Internauci zarzucają jej, że ostentacyjnie zlekceważyła królową Letizię. Nagranie ma być dowodem...

 • Wspaniałe wieści prosto od księżnej Kate Middleton! To już oficjalne!

  Księżna Kate (37 l.) jest bardzo zżyta ze swoją rodziną i przeżywa każde niepowodzenie, które dotyka jej bliskich. Ostatnio księżna Cambridge ma sporo na głowie. Obecnie przebywa z Williamem (37 l.) w Pakistanie, gdzie mają umówione spotkania z premierem i prezydentem. Jednak Kate ma powody do radości, gdyż właśnie okazało się, że jej brat planuje powiększenie rodziny!

Wideo na temat: choroba księżnej kate
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...