• Informacje na temat:

  choroba martyna wojciechowska

Artykuły na temat: choroba martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki za słowa o Blue Monday

  Fani poczuli się dotknięci tym, co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie o najgorszym dniu w roku. Sugerują, że podróżniczka uderza w osoby zmagające się z depresją.

 • Martyna Wojciechowska: Dostałam lekcję pokory

  Martyna Wojciechowska przeżyła trudny rok. Straciła bliską osobę, złamała obojczyk, przeszła kilka operacji, wciąż się rehabilituje. Los chciał przetrącić jej skrzydła. Na szczęście odrosły, w dodatku silniejsze, bo z tytanu.

 • Martyna Wojciechowska kusi los

  Ani tragiczne wypadki, w których Martyna Wojciechowska brała udział, ani grożąca teraz jej życiu choroba nie skłoniły jej do rezygnacji z marzeń. Czy jej córeczka kiedyś to zrozumie?

 • Martyna Wojciechowska: Tajemnica kobiety

  Podróżniczka, dziennikarka, autorka książek. Jej dokument "Ludzie duchy" zdobył nagrodę główną na festiwalu w Monte Carlo. Niedawno został też wysłany na festiwal w Sundance w USA. Martyna kocha góry, szybkie auta, nurkowanie. Uwielbia słuchać historii kobiet poznanych na krańcu świata. Miała poważny, prawie śmiertelny wypadek, a jednak nie przestała wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych - o ile...

 • Tropikalne choroby Wojciechowskiej

  Martyna Wojciechowska potwierdziła, że od kilku miesięcy choruje na tropikalne choroby. Wcześniej na ten temat pojawiały się w mediach liczne doniesienia i hipotezy. We wtorek Wojciechowska opublikowała w sieci oficjalne oświadczenie.

 • Teraz cieszy się każdą chwilą

  Na początku tego roku Martyna Wojciechowska zapadła na ciężką chorobę tropikalną. Odkąd ją pokonała, zupełnie inaczej patrzy na życie.

 • "Róża Gali" dla Mai Ostaszewskiej

  Dwutygodnik "Gala" wręczył swoje wyróżnienia już po raz trzynasty. "Róże" przyznawane są wybitnym osobowościom kultury, sztuki i mediów. W tym prestiżowym gronie znaleźli się Maja Ostaszewska, Katarzyna Janowska, Martyna Wojciechowska, Dorota Kolak, Zbigniew Wodecki i Zygmunt Miłoszewski.

 • Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski z Telekamerami "Tele Tygodnia"

  ..."Diagnoza" . Twarze TVN-u triumfowały również w kolejnych kategoriach: Martyna Wojciechowska , autorka programu "Kobieta na krańcu świata" otrzymała statuetkę w kategorii "osobowość telewizyjna(...) fabularno-dokumentalny: "Lombard. Życie pod zastaw" Osobowość telewizyjna: Martyna Wojciechowska Prezenter informacji: Anita Werner Prezenter pogody: Marzena Słupkowska Komentator sportowy: Dariusz...

 • Irena Santor: Nie znoszę biadolenia

  .... Niedawno sama doświadczyła pani bolesnej straty. Zmarł pani mąż Zbigniew Korpolewski. Jak się podnieść się po takim ciosie? - Od dziecka wiemy, że życie to "śmiertelna choroba przenoszona drogą(...). Jednym z tych trudnych doświadczeń była choroba nowotworowa - rak piersi. - I jestem żywym dowodem na to, że da się z tego wyjść! Nie wolno się poddawać. Warunek jest jeden - trzeba się regularnie...

Wideo na temat: choroba martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska szczerze o swojej chorobie! "Potrzebuję motywacji"

  W poniedziałek (22.02) już po raz dziewiętnasty rozdano jedne z najważniejszych telewizyjnych nagród - Telekamery. Statuetkę w kategorii "Osobowość telewizyjna" zdobyła Martyna Wojciechowska. "Nie ma cenniejszej nagrody niż ta przyznana przez widzów" - powiedziała dziennikarka. Jak skomentowała swoje problemy zdrowotne i czy zamierza kontynuować pracę? "To był dla mnie trudny czas i potrzebuję