• Informacje na temat:

  chorwatki

Artykuły na temat: chorwatki
 • Malanowski i Partnerzy

  Na oczach Malanowskiego umiera młoda Chorwatka, Veneta. Sekcja zwłok stwierdza zgon z przyczyn naturalnych, jednak narzeczony Venety, Grzegorz, nie chce...

 • Zatruta miłość

  Na oczach Malanowskiego umiera młoda Chorwatka, Veneta. Sekcja zwłok stwierdza zgon z przyczyn naturalnych, jednak narzeczony Venety, Grzegorz, nie chce...

 • "07 zgłoś się": Borewicz dostał ofertę pracy... detektywa

  Bronisław Cieślak, dla jednych niezapomniany porucznik Borewicz z kultowego serialu "07 zgłoś się", dla innych detektyw Malanowski z polsatowskiej produkcji "Malanowski i partnerzy", od blisko pięćdziesięciu lat wypoczywa w Chorwacji. Właśnie pakuje walizki do kolejnego wyjazdu.

 • Były piłkarz został aktorem

  Jeden z największych talentów skandynawskiego futbolu Norweg John Carew, zakończywszy dwa lata temu karierę, zagrał w filmie kryminalnym, który w lipcu wejdzie na ekrany kin. Niedawno aktorskie zdolności ujawnił również kapitan reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimović.

 • Eurowizja: Chorwatka ladacznicą?

  Kolejny skandal wywołała chorwacka wokalistka Severina Vuckovic, reprezentująca swój kraj na Eurowizji w 2006 roku. Seve, jak zwana jest w Chorwacji, zaszokowała publiczność wydekoltowaną bluzką z podobizną Matki Boskiej.

 • Chyra w nowym filmie Hasanovicia

  Denijal Hasanovic, współautor scenariusza do filmu "Z odzysku" i reżyser filmu "List" - metaforycznej opowieści o chłopięcej przyjaźni i wędrówce małego chłopca przez zniszczoną wojną Bośnię - nakręci nowy film. - Nie planowałem tego, ale "Rosa" to też jest film o przyjaźni. Tym razem dwóch dorosłych kobiet - mówi reżyser.

 • Festiwal w Warszawie: Triumf Bałkanów

  W niedzielę, 16 października, zakończył się 21. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Grand Prix festiwalu - główną nagrodę w międzynarodowym konkursie "Nowe Filmy. Nowi Reżyserzy" - otrzymał Chorwat Ognjen Sviličić za film "Przepraszam za kung fu". Dwie inne nagrody również zdobyli reżyserzy z państw byłej Jugosławii. Nagrodę publiczności wywalczył duński film "Jabłka Adama" Andersa Thomasa Jensena.

 • Finał Eurowizji bez Polski!

  We wtorek (10 maja) poznaliśmy dziesiątkę finalistów Konkursu Piosenki Eurowizja 2011. Telewidzowie i jury zadecydowali, że reprezentująca Polskę Magdalena Tul z utworem "Jestem" nie wystąpi podczas wielkiego finału w sobotę (14 maja).

Dyskusje na temat: chorwatki
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  Nienawisć brak miłości bliźniego doprowadziły do wydarzen w byłej Jugosławi gdzie serbski mąz strzelał do żony Chorwatki ,CZY CHCEMY TEN SCENARIUSZ ,radze się zastanowić ponieważ ,to co w tej chwili czynimy jest zaprzeczeniem nawet nie tylko praw Bożych ale i ludzkich ?Lżenie prezydenta,podawanie fałszywych informacji sprzeciwianie się legalnie wybranej władzy ,namawianie do buntu,oskarżanie