• Informacje na temat:

  chory michał

Artykuły na temat: chory michał
Zdjęcia na temat: chory michał
 • Michał Piróg
Wideo na temat: chory michał
 • Michał Wiśniewski ma psychofankę

  "Generalnie jest to osoba po prostu chora. I to jest przykre w całej tej sytuacji" - mówi Michał Wiśniewski agencji Newseria Lifestyle.

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny zdradza sekrety 3. sezonu!

  życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem?

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: chory michał
 • Re: "Na Wspólnej": Brzozowski jest chory?

  Widać że Michał nie uczy się na swoich błędach,już kiedyś ukrywał przed Kingą problemy (finansowe co prawda ale jednak) wiem że nie chce jej martwić ale są razem i powinna wiedzieć o jego stanie zdrowia.

 • Re: "Na Wspólnej": Michał oszalały. Policja znajduje worek ze zwłokami!

  masz chory pecherz albo wypada ci macica nocnik tu na nic nos cewnik.

 • Re: "Barwy szczęścia": Paweł spędzi noc z Marzeną!

  To co ma nie spełniać swoich marzeń, dlatego że być może ma chory kręgosłup?

 • Re: "Na Wspólnej": Michał ukryje raka przed Kingą!

  Albo każdy każdego zdradza, albo każdy na cos choruje. A to alkoholizm Agnieszki, czy Romana, a to chory szef Kingi, a to chora Ilona, a to chora jakąś tam dziewczynka z fundacji, a to chora matka dyrektorki szpitala Ostrowskiego, a to Zuza z HIV i tak dalej i tak dalej. Serio?????

 • Re: Pierwsza miłość

  Michał w tym serialu wygląda i wypowiada się jak ograniczony umysłowo, dziwna postać, dziwnie się zachowuje i wcale nie od kiedy jest chory ( po stłuczce) tylko od początku jego wątku. Jego miny i powtarzajace słowa z jego ust raz bawią a raz wkurzają.

 • Obce ciało

  odc. 461 - Publicznie chory Sąd odrzuca odwołanie Sambora od decyzji umieszczenia Krzysia w rodzinie zastępczej. Michał zastanawia się, czy mógłby ominąć nakaz sądu. Van Graaf nie chce się na to zgodzić. Nina ma wyrzuty sumienia z powodu kłopotów Michała. Wiktoria źle reaguje na uwagi Latoszka na temat dziwnego ubioru Blanki. Zwierza się Agacie, że odkąd ma na wychowaniu nastolatkę, puszczają

 • Re: Michał Żebrowski w Leśnej Górze!

  U NAS SĄ TAKIE GWIAZDY JAK FILMY O NASZYCH PSEUDOGWIAZDACH NIE SLYCHAĆ DALEJ JAK W WARSZAWIE GDY WYJEŻDZAJĄ ZA GRANICE MOGA BYC SPOKOJNI NIKT SIE ZA NIMI NAWET NIE OBEJRZY TO CHORY BIZNES GDZIE TYM PRZECIĘTNIAKOM PŁACI SIE TAKIE GAŻE ONI NA SIEBIE NIE ZARABIAJĄ