• Informacje na temat:

  chory muzyk

Artykuły na temat: chory muzyk
 • Zenek Martyniuk chory!

  ...jest nieco wyższa kultura.  Cóż, teraz nie ma tam już miejsca dla programów typu "Kocham kino", ale lukę po tym coraz śmielej zaczynają wypełniać przedstawiciele "muzyki chodnikowej". Powoli na największą gwiazdę zaczyna tam wyrastać Zenek Martyniuk.  Muzyk ponownie miał pojawić się na Woronicza w walentynki. Planowany był tam jego występ w "Pytaniu na śniadanie", ale niestety jego pogarszający...

 • Chory na Alzheimera Glen Campbell żegna się ostatnią piosenką

  Piosenką "I'm Not Gonna Miss You" z fanami żegna się country'owy muzyk Glen Campbell, u którego w 2011 roku wykryto chorobę Alzheimera.

 • Mateusz Krautwurst jest ciężko chory! Błaga o pomoc!

  Mateusz Krautwurst (30 l.), znany przede wszystkim dzięki udziałowi w programie "The Voice Of Poland", jest ciężko chory! Wokalista błaga o pomoc!

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • Wojciech Korda w ciężkim stanie. Żona muzyka apeluje o pomoc

  Wojciech Korda (74 l.), lider zespołu Niebiesko-Czarni i tata Ani Rusowicz, w listopadzie 2017 roku przeszedł piąty udar. Jest sparaliżowany i wymaga 24-godzinnej opieki. Żona muzyka apeluje o pomoc. Przez brak funduszy nie może zapewnić mężowi wystarczającej opieki medycznej.

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • Dramat Zbigniewa Wodeckiego: Jest poważnie chory!

  Znany muzyk i były juror "Tańca z gwiazdami" ostatnie tygodnie spędza głównie w jednym z krakowskich szpitali. Z jego zdrowiem nie jest ostatnio najlepiej. Zmaga się z poważną chorobą serca i rozedmą płuc! "Mam migotanie przedsionków. Migotanie przedsionków, rozedma płuc... To takie choroby trębaczy" - mówi z żalem "Super Expressowi" Zbigniew. Muzyk na szczęście nie zbagatelizował pierwszych...

 • Skandalizujący materiał Eliego Rotha z Laną Del Rey i Marylin Mansonem

  Fragmenty nieopublikowanego nigdy wideo, jakie w 2013 roku reżyser Eli Roth ("Hostel") zrealizował do muzycznego projektu Marilyn Mansona, trafiły do internetu. W głównej roli możemy oglądać Lanę Del Rey.

 • Romuald Lipko poważnie chory. Krzysztof Cugowski zabrał głos

  Już od dawna rozmawiano na temat niechęci, jaką mieli darzyć się Romuald Lipko (69 l.) i Krzysztof Cugowski (69 l.). Czyżby teraz, w obliczu wielkiego dramatu, dwaj artyści polepszyli swoje relacje?

 • Bob Marley: 30 lat płyty "Legend" (nowy teledysk "One Love")

  Przygotowany przez ekipę producencką Painting In Pictures teledysk wygrał konkurs współorganizowany przez spadkobierców Boba Marleya. Wideo powstało do piosenki "One Love".

Wideo na temat: chory muzyk
 • Elton John poważnie chory! Co mu dolega?

  Elton John (70 l.) cierpi na nietypową infekcję bakteryjną. Muzyk gorzej się poczuł podczas lotu z Chile do Wielkiej Brytanii. W Anglii trafił na dwie doby do szpitala, gdzie został szybko zdiagnozowany i poddany leczeniu. Wszystkie majowe koncerty Eltona zostały odwołane. Artysta do koncertowania ma powrócić 3 czerwca podczas występu w Londynie. (źródło: x-news)

 • 72 godziny

  "72 godziny", nowe dzieło producentów "Uprowadzonej", to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG ("Terminator: Ocalenie") i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów "Leon zawodowiec", "Nikita" czy "Piąty element". Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (Connie Nielsen) i córką (Hailee Steinfeld). Jednak...

 • Adam Konkol szczerze o swojej chorobie: Stałem i plułem krwią

  Bywały dni, gdy podczas koncertu stałem za głośnikiem i plułem krwią – wyznaje Adam Konkol, lider zespołu Łzy. Muzyk od lat cierpi na naczyniową chorobę płuc, która niejednokrotnie zagrażała jego(...)-prawym przeciekiem krwi. U chorych dochodzi do stopniowego nadciśnienia płucnego, które w większości przypadków prowadzi do szybkiej śmierci. Leczenie polega głównie na zapobieganiu powikłaniom

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

Dyskusje na temat: chory muzyk