• Informacje na temat:

  chory na downa

Artykuły na temat: chory na downa
 • Dziecko uratowało małżeństwo Figurskiej

  Lekarze diagnozowali, że chłopiec urodzi się z zespołem Downa. Wydarzył się jednak cud...

 • Wilko Johnson znów w trasie!

  Śmiertelnie chory muzyk Wilko Johnson poczuł się na tyle dobrze, że postanowił zagrać jeszcze kilka koncertów!

 • Maciusiowi z "Klanu" myli się serial z rzeczywistością

  To, co kiedyś przyniosło radość Piotrowi Swendowi (20 l.), dziś stało się problemem. Chory chłopak myli serial z rzeczywistością.

 • Phil Anselmo spełnił marzenie umierającego 13-latka (wideo)

  Znany z grup Pantera i Down wokalista Phil Anselmo zaprosił na scenę chorego na nowotwór złośliwy młodego fana. Zdarzenie filmował jeden z obecnych na koncercie widzów.

 • Agnieszka Chylińska martwiła się o przyjaciela. Co ze zdrowiem Bartka Królika?

  ...usunięcia guza przysadki mózgowej. Trzy tygodnie na różnych oddziałach w szpitalach odmieniły mnie na zawsze - powiedział muzyk tygodnikowi "Na Żywo".   Jak Bartek odkrył, że jest chory?  - Migrenowy ból(...) córek. Młodsza z nich,urodzona w lipcu tego roku Jagódka, ma zespół Downa.   Bartek i jego ukochana nie kryli tej wiadomości i odważnie wystąpili w obronie życia takich dzieci, opowiadając publicznie...

 • Normalność. A co to?

  Australijczycy kochają outsiderów, a i oni jakoś doskonale wpisują się czy to w przyrodniczy, czy to miejski krajobraz tego kraju na krańcu świata. "Czarny balonik" i "Cześć, jestem Esther" udowadniają, że można opowiedzieć o dorastaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i ambiwalencji pojęcia "normalność" bez niepotrzebnego "grania kubłami".

 • Andrzej Grabarczyk ma wnuczkę, która jest jego inspiracją. Dzięki niej pomoże innym dzieciom?

  Od celebryckiego splendoru woli domowe pielesze i towarzystwo rodziny. Ciepły, mądry, wspierający Andrzej Grabarczyk jest kochającym dziadkiem Lenki (12), Mai (10) i Maksa (1,5). Najwięcej wsparcia dziadka wymaga najstarsza Lenka, która przyszła na świat z zespołem Downa.  - Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie. Taka osoba ma swój własny świat i trzeba jej bardzo...

 • Johnny Depp ( "Marzyciel" , "Sekretne okno" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) wraz ze studiem Warner Bros. zakupili prawa do ekranizacji powieści "Długa droga w dół" ("A Long Way Down"). Autorem książki jest Nick Hornby - na podstawie jego powieści zrealizowano m.in. filmy "Był sobie chłopiec" oraz "Przeboje i podboje" .

 • Jerzy Owsiak apeluje do Kai Godek: Proszę przyjechać i nam pomóc!

  ...z zespołem Downa - córki Róży oraz żoną Jana. To właśnie po narodzinach chorego syna zaangażowała się w walkę o całkowity zakaz aborcji. Jej wystąpienie w Sejmie w 2013 roku było szeroko komentowane(...), z jakimi problemami zmagają się rodzice chorych dzieci, jak często pozostawieni są sami sobie, bez pomocy nie tylko bliskich, ale i państwa. "Zapraszam panią na jeden dzień i przeczytanie próśb od...

 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.

Wideo na temat: chory na downa
 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: chory na downa
 • Re: Leonard Pietraszak od lat jest na emeryturze. Planuje powrót do pracy?

  To jest Krzysztof , on jest chory ma Downa on tego nie rozumie . Rodzice go posyłali do kościoła i tak przez to sfiksował że nie wie co to jest rzeczywistość ….

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  Piotr nie jest chory. Jest zdrowy. Zespół Downa to nie choroba!

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  sam jesteś chory, autorze artykułu, zespół Downa nie jest chorobą, DOŚĆ pseudodziennikarskim nieukom!!

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  Chory to jest autor(ka) tego tekstu, a ten chłopak jest niepełnosprawny. Zespół Downa to nie choroba.

 • Re: "Klan": Oto nowa miłość Maćka Lubicza!

  Chory na Zespół Downa gwiazdą telewizji. Taki żenujący spektakl możliwy jest tylko w Polsce, gdzie Maciek z " Klanu" w porównaniu z naszymi POlitykami , to geniusz.

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  Chory to jest autor(ka) tego tekstu, a ten chłopak jest niepełnosprawny. Zespół Downa to nie choroba. Fajnych pseudo gwiazdorów mamy w tym kraju.Jaki kraj tacy gwiazdorzy ,

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  Dlaczego nazywacie go chorym. Zespół Downa to nie choroba tylko niepełnosprawność. To zupełnie coś innego. To tak nie fajnie brzmi jak o upośledzonych mówi się chory. :/

 • Re: Mocny finał sezonu u Lubiczów!

  To nie wiesz, ze osoby z zespolem downa nie moga miec dzieci? Dobrze, ze taki edukacyjny serial pokazuje ich slub, moze ludzie zaczna akceptowac to, ze chory czlowiek ma prawo do szczesicia.

 • Re: Podwójne życie Piotra S.

  Piotr nie jest chory. Jest zdrowy. Zespół Downa to nie choroba! od kiedy to nie choroba!? Psychiczno-genetyczna,takie osoby nawet jako dorosle zytrzymuja sie na etapie dziecka przedszkolnego !!!!

 • Re: Mocny finał sezonu u Lubiczów!

  To nie wiesz, ze osoby z zespolem downa nie moga miec dzieci? Dobrze, ze taki edukacyjny serial pokazuje ich slub, moze ludzie zaczna akceptowac to, ze chory czlowiek ma prawo do szczesicia. a kto Ci to powiedział, że nie mogą mieć dzieci?