• Informacje na temat:

  chris brown jego dziewczyny

Artykuły na temat: chris brown jego dziewczyny
 • Karrueche Tran opowiedziała o rozstaniu z Chrisem Brownem!

  Chris Brown (25 l.) przyzwyczaił już wszystkich do swoich ekscesów i wybryków. Niezależnie co zrobił, mógł liczyć na wsparcie swojej dziewczyny, Karreuche Tran. Kobieta wyznała właśnie(...) ukochany ani słowem nie zająknął się, że od kilku miesięcy jest ojcem, co dowodziło jego niewierności, uznała, że nawet dla niej to już za wiele. Publicznie ogłosiła na Twitterze, że zakończyła tę...

 • Chris Brown niewpuszczony do Kanady. Internet kpi z rapera

  Z powodu kwestii imigracyjnych raper Chris Brown był zmuszony odwołać koncerty w Kanadzie.

 • Chris Brown wciąż "w szoku"

  Chris Brown , który przyznał się do pobicia swojej byłej dziewczyny Rihanny , twierdzi, że nadal nie może uwierzyć w to, co zrobił.

 • Chris Brown zwietrzył spisek

  Nie milkną echa pobicia, jakiego dwa lata temu Chris Brown dopuścił się na Rihannie, swojej ówczesnej partnerce. Kilka dni temu do internetu wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające poturbowaną wokalistkę.

 • Chris Brown rozpoczął pracę śmieciarza

  Pierwszego dnia odbywania prac społecznych za pobicie swojej dziewczyny Rihanny , Chris Brown porządkował teren policyjnej stajni w Wirginii. Jego wyrok obejmuje 180 dni podobnych prac.

 • Jak zmniejszyć rozmiary skandalu?

  Podejrzany o pobicie swojej byłej dziewczyny Rihanny wokalista Chris Brown za wszelką cenę próbuje zmniejszyć rozmiary skandalu.

 • Chris Brown skazany za pobicie Rihanny!

  Amerykański piosenkarz Chris Brown za pobicie swojej dziewczyny Rihanny został prawomocnym wyrokiem sądu skazany na pięć lat nadzoru prokuratorskiego i 180 dni prac społecznych. Muzyk ma również zakaz zbliżania się do Rihanny.

 • Zaczął sprzątać chodniki

  Chris Brown, skazany za pobicie swojej byłej dziewczyny Rihanny, rozpoczął w środę (16 września) sześciomiesięczne prace społeczne.

 • Nominacje do nagród Emmy 2017

  ...("Opowieść podręcznej"), Uzo Aduba ("Orange Is The New Black"), Millie Bobby Brown ("Stranger Things"), Chrissy Metz ("Tacy jesteśmy") Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym(...) najlepszą rolę męską w serialu dramatycznym ("Tacy jesteśmy"), a jego koleżanka z planu "Kochanych kłopotów", Alexis Bledel, otrzymała zasłużoną nominację w kategorii najlepsza aktorka gościnna za rolę...

 • Pobił Rihannę, ale się zmienił?

  Sędzia z Los Angeles jest pod wrażeniem zaangażowania, z jakim Chris Brown podszedł do wykonywania prac społecznych, na które został skazany.

Wideo na temat: chris brown jego dziewczyny
 • Chris Brown przed sądem

  Na ostatniej rozprawie sądowej w sprawie pobicia przez Chrisa Browna jego byłej dziewczyny Rihanny, sąd postanowił odłożyć ogłoszenie wyroku do 27 sierpnia.

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...