• Informacje na temat:

  chris carter zdjęcia

Artykuły na temat: chris carter zdjęcia
 • Chris Carter: To on odpowiada za serial "Z Archiwum X"

  W poniedziałek, 25 stycznia, na antenie FOX, zaledwie 17 godzin po amerykańskiej premierze, zobaczymy pierwszy odcinek nowej odsłony "Z Archiwum X". Najnowsza seria kultowego serialu składać się będzie z 6 epizodów. Trzy z nich napisał i wyreżyserował Chris Carter, który uchylił rąbka tajemnicy na temat dziecka Muldera i Scully, opowiedział o nowej postaci show, która "ma większą paranoję niż sam...

 • "Godziny szczytu 3": Zdjęcia w sierpniu

  Jackie Chan ( "Godziny szczytu" ) w jednym z niedawno udzielonych wywiadów ujawnił, że w sierpniu tego roku rozpoczną się zdjęcia do filmu "Godziny szczytu 3". Trzecia część przebojowej komedii sensacyjnej będzie realizowana we Francji, Rosji i Niemczech.

 • "Wonder Woman": Jest pierwsze zdjęcie!

  ...mityczną krainę, by pomóc zwykłym śmiertelnikom w walce ze złem. Postać Wonder Woman była do tej pory kojarzona z Lyndą Carter, która grała ją w serialu telewizyjnym w latach 70. Do tej pory jednak, mimo wielu prób, superbohaterka nie miała swojego debiutu na wielkim ekranie. Wcielającej się w tytułową superbohaterkę Gal Gadot partnerować będzie na ekranie: Chris Pine...

 • "Z Archiwum X" po raz drugi w kinie?

  Prawie rok temu informowaliśmy, iż Chris Carter zamierza zrealizować drugą kinową opowieść o Archiwum X. "Przewiduję, że scenariusz do tego filmu powstanie w przyszłym roku, może trochę później. Wszystko zależy do tego, jak potoczą się losy serial u telewizyjnego. Chcemy, żeby w naszym kinowym filmie po raz kolejny zagrali David Duchovny i Gillian Anderson" - powiedział wtedy Chris Carter...

 • Sekrety twórcy "Z Archiwum X"

  Tajemnice weszły już w krew twórcy "Z Archiwum X" Chrisowi Carterowi. Jakiekolwiek szczegóły dotyczące jego najnowszej produkcji utrzymuje bowiem w całkowitym sekrecie.

 • Kobiece "Godziny szczytu"

  Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia rozpoczęły się w Los Angeles zdjęcia do sequela filmu "Godziny szczytu". W rolach głównych zagrają ponownie Jackie Chan i Chris Tucker. Tym razem bohaterom towarzyszyć będą jednak dwie piękne kobiety. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do obsady dołączyła bowiem Ziyi Zhang ("Crouching Tiger, Hidden Dragon"), która zagra główną rolę kobiecą. Na...

 • Vinnie Jones w "Godzinach szczytu 3"

  Vinnie Jones ( "Przekręt" , "X-Men 3") wystąpi w trzeciej części przebojowej komedii sensacyjnej "Godziny szczytu" . Na planie po raz trzeci spotkają się bohaterowie poprzednich odcinków: Jackie Chan i Chris Tucker.

 • Koniec "Archiwum X"

  Chris Carter, twórca jednego z najpopularniejszych seriali świata - "Z Archiwum X", oświadczył, że obecnie realizowane odcinki będą ostatnimi, jakie powstaną. Carter skoncentruje się teraz na innym serialu - "The Lone Gunmen". Jednymi z jego bohaterów będą geniusze komputerowi, przyjaciele Foxa Muldera, znani z niektórych odcinków "Z Archiwum X".

 • Zaawansowane "Archiwum X"

  Chris Carter, twórca kultowego serial u "Z Archiwum X" , w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zapowiedział, że prace nad drugim kinowym filmem opowiadającym przygody Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gillian Anderson) są coraz bardziej zaawansowane.

 • Podwójne "Godziny szczytu"?

  Po sukcesach dwóch części przebojowych "Godzin szczytu" nie może dziwić decyzja producentów opowieści o przygodach detektywów Lee i Cartera, by zrealizować kolejną historię. Według ostatnich informacji mają jednak powstać aż dwie kontynuacje, które produkowane będą równocześnie.

Zdjęcia na temat: chris carter zdjęcia