• Informacje na temat:

  chris rock reżyser

Artykuły na temat: chris rock reżyser
 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #7

  ...porzucić dotychczasowe przestępcze życie i wykorzystać swoją wiedzę do prowadzenia legalnego interesu. Producentem serialu jest Fernando Meirelles (reżyser: "Miasta Boga"). Serial zadebiutuje 5 sierpnia(...) hollywoodzkim producentem. Powstał na podstawie powieści Elmore’a Leonarda. W rolach głównych występują Chris O'Dowd oraz Ray Romano. Premiera: 1 września. Z kolei "Turbulencje" są pełną...

 • Chris Rock debiutuje jako reżyser

  Chris Rock ( "Zabójcza broń 4" , "Siostra Betty" , "Spadaj na Ziemię!" ) zadebiutuje jako reżyser. W należącej do Stevena Spielberga wytwórni DreamWorks, popularny komik amerykański zrealizuje polityczną komedię ''Head of State'', w której zagra również jedną z ról.

 • Chris Rock reżyseruje

  Chris Rock zamierza nakręcić remake francuskiej komedii "La premiere etoile". Aktor będzie również scenarzystą i producentem filmu.

 • Chory Chris Rock

  Chris Rock "Spadaj na Ziemię!" , "Bad Company" ) wystąpi w komedii "Sick Day" przygotowywanej przez firmę Imagine Entertainment dla studia Universal Pictures. Film będzie opowieścią o człowieku, który udając chorobę wykręca się od pójścia do pracy i natychmiast wpada w wielkie kłopoty. Projekt nie ma na razie reżysera, nie wiadomo też kiedy rozpoczną się zdjęcia.

 • Chris Rock zrobi remake

  Amerykański aktor i komik Chris Rock ("Przywódca - zwariowana kampania prezydencka") wyreżyseruje komedię "I Think I Love My Wife". Będzie to jego drugi fabularny film. Rock jest także autorem scenariusza oraz zagra jedną z głównych postaci.

 • Rock nie był wybrykiem gówniarzy

  Dokument "Beats of Freedom - Zew wolności", będący wspomnieniem o roli, jaką odgrywała w PRL muzyka rockowa - trafi w piątek na ekrany kin. W filmie występują m.in.: Kazik Staszewski, Kora, Tomek Lipiński z grupy Tilt i Krzysztof Grabowski z Dezertera.

 • Oscary: Nowe akcenty

  Producenci tegorocznej gali rozdania Oscarów starali się odświeżyć tradycyjne widowisko, wprowadzając do niego kilka nowych akcentów. Wieczór prowadził po raz pierwszy popularny czarnoskóry komik telewizyjny Chris Rock ( "Bad Company" , "Dogma" ), znany z ostrych, prowokacyjnych dowcipów.

 • Komiksowy Chris Columbus

  Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmowej adaptacji komiksu "Sub-Mariner" ("Namor"). Ekranizacja kolejnej rysunkowej opowieści z universum firmy Marvel powstanie dla studia Universal Pictures. Film ma zadebiutować na ekranach światowych kin w 2006 roku.

 • Avril Lavigne w świecie komiksów ("Rock N Roll" - teledysk)

  "Rock N Roll" to singel z nadchodzącego albumu Avril Lavigne, drugi po "Here's to Never Growing Up". Do sieci trafił już teledysk do tej piosenki.

 • Michael Fassbender gwiazdą rocka?

  11 lipca na ekrany polskich kin trafi komedia "Frank" Lenny'ego Abrahamsona, w której Michael Fassbender gra tytułowego charyzmatycznego lidera popowego zespołu Soronpfs.

Wideo na temat: chris rock reżyser
 • Rock the Casbah

  Przejmujący film o zmaganiu się z własnymi słabościami i niedojrzałością w obliczu wojny. Debiut fabularny zainspirowany osobistymi doświadczeniami reżysera. Rok 1989. Trwa pierwsza Intifada, palestyńskie powstanie przeciwko izraelskiej okupacji Palestyny. Izraelscy żołnierze zostają wysłani do Strefy Gazy w celu nadzorowania ludności arabskiej. Podczas rutynowego patrolu, żołnierze przemierzając miasto, zostają obrzuceni przez mieszkańców kamieniami. Jeden z żołnierzy ginie pod spadającą na...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.