• Informacje na temat:

  chrisem kleinem

Artykuły na temat: chrisem kleinem
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi na maj

  Jakie seriale fabularne zadebiutują w maju na Netflixie?

 • Uwodzicielski Chris Klein

  Chris Klein ( "American Pie" , "Byliśmy żołnierzami" ) i Brendan Fehr ( serial "Roswell: W kręgu tajemnic", "Oszukać przeznaczenie" ) wystąpią w filmie "The Long Weekend". Obraz będzie niezależną komedią o dwóch braciach spędzających razem weekend. Zdjęcia do projektu rozpoczną się w styczniu 2004 roku.

 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  Od początku kariery walczy o swoje miejsce w Hollywood. Złośliwi twierdzą, że najważniejszą rolę już zagrała – żony Toma Cruise’a.

 • Sequel "American Pie"

  Rozpoczęły się prace nad sequelem kontrowersyjnej komedii "American Pie" Paula Weitza, która była ubiegłorocznym przebojem box office'ów. Sukces kasowy sprawił, że producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej części filmu. Nad scenariuszem znów pracuje Adam Herz. Obecnie prowadzone są rozmowy z gwiazdami części pierwszej na temat ich udziału w sequelu.

 • San Diego Comic-Con 2018: Zwiastuny, które koniecznie musicie zobaczyć

  Podczas minionego weekendu w San Diego zaprezentowano kilkanaście zwiastunów nowych i powracających seriali. Musicie je zobaczyć!

 • "Terminator 3": Kto zagra Johna Connora?

  Zaledwie w poniedziałek, 14 stycznia, informowaliśmy, iż Edwarda Furlonga na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" zastąpi najprawdopodobniej Benjamin Curtis, a już pojawili się kolejni kandydaci do występu w roli Johna Connora. Jest ich aż trzech - Chris Klein, Scott Speedman i Shane West.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #79

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć na Netflixie w 2020 roku?

 • O czym będzie "American Pie 3"?

  W ubiegłym miesiącu scenarzysta Adam Herz rozpoczął pracę nad trzecią częścią przebojowej komedii "American Pie" . Kolejny sequel ma powstać dla wytwórni Universal i właśnie do jej szefów produkcji trafił w ubiegłym tygodniu pierwszy zarys historii.

 • Shane West: Nowy John Connor?

  Od dłuższego czasu trwają spekulacje, kto na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" wcieli się w Johna Connora. Ostatnio wymieniało się nazwiska trzech młodych aktorów: Chrisa Kleina, Scotta Speedmana i Shane'a Westa. Według ostatnich doniesień to właśnie ostatni z nich ma największe szanse na wcielenie się w bohatera.

 • Nowa miłość Toma Cruise'a

  Tom Cruise (43 l.), który od czasu rozstania z Penelopą Cruz (31 l.) z nikim się nie spotykał, znalazł niedawno pocieszenie w ramionach 27-letniej Katie Holmes, bohaterki serial u "Jezioro marzeń". Parę wytropił reporter jednej z witryn internetowych.

Zdjęcia na temat: chrisem kleinem
Wideo na temat: chrisem kleinem
 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • 28 pokoi hotelowych

  Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada była prosta: to tylko seks bez zobowiązań. "28 pokoi hotelowych" to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Chciałem podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu,...

 • Królewna Śnieżka i Łowca

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Ruperta Sandersa z Kristen Stewart ("Zmierzch"), Chrisem Hemsworthem ("Thor") i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.