• Informacje na temat:

  christina aguilera i jej fryzury

Artykuły na temat: christina aguilera i jej fryzury
 • Doda zrzyna z Aguilery

  .... urodzinach, jest identyczna z kreacją Aguilery z MTV Music Awards w 2004. Spodnie z odważnym wycięciem na pupie, którymi Dorota teraz szokuje na koncertach, Christina nosiła już pięć lat temu. Nawet wjazd(...) wydaje mi się, żeby Aguilera była dobrym wzorem, bo wygląda jak tania ladacznica. O ile w Ameryce bycie wulgarnym jest dobrze przyjmowane, o tyle Słowianka w lateksie budzi kontrowersje" - dodaje.

 • ...wzroście 185 cm ważył 114 kg. Christina Aguilera, choć zapewniała, że z nadwagą w końcu czuje się kobieco i w sypialni jest prawdziwym demonem seksu, na siłowni w pocie czoła pracowała nad zmianą(...) go żona Dominika Tajner. "Skończyłem 40 lat i powiedziałem sobie: 'Chłopie, to już do ciebie nie pasuje. Ty nie jesteś rolling stonesem'". Kim Kardashian w swojej pierwszej ciąży przytyła aż 23

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Najgorsze fryzury roku

  Koniec roku sprawia, że pojawia się wiele różnego rodzaju podsumowań mijających 12 miesięcy. Jeden z amerykańskich magazynów przygotował listę najgorszych fryzur, a "zaszczytne" pierwsze miejsce przypadło Jennifer Lopez i jej uczesaniu na kwietniowej imprezie Billboard Latin Music Awards.

 • Christina Aguilera, popularna amerykańska wokalista, być może wkrótce straci swe piękne loki. Amerykański brukowiec "New York Post" donosi, że wokalistka łysieje. Według tabloidu utrata włosów może być spowodowana chorobą, wywołaną przez stres.

 • Mają jej dosyć. Spóźnia się nawet kilka godzin

  Piosenkarka Christina Aguilera zaczyna działać na nerwy osobom współpracującym z gwiazdą na planie amerykańskiej edycji "The Voice".

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Britney Spears: Gwiazda wielu sezonów (nowa płyta "Britney Jean")

  Kiedy debiutowała jako nastolatka w szkolnym mundurku, sceptycy oceniali, że wytrwa na rynku sezon, góra dwa. Tymczasem 15 lat później Britney Spears wydaje już swój ósmy studyjny album!

 • "X Factor": To jest dość bezczelne

  Na ostatnim castingu jednym z bohaterów był ten, który wzruszył jurorów już w pierwszej edycji "X Factor" - Łukasz Zimończyk.