• Informacje na temat:

  christina aguilera jej nogi

Artykuły na temat: christina aguilera jej nogi
 • Christina Aguilera pozazdrościła swej największej konkurentce Britney Spears, roli w filmie i sama rozpoczęła poszukiwania odpowiedniego dla siebie scenariusza. Twierdzi przy tym, że otrzymuje od producentów filmowych wiele propozycji.

 • Ch. Aguilera: Flirty z koleżankami

  Christina Aguilera chyba postanowiła pokazać, że potrafi się bawić. Na przyjęciu w hotelu "Raleigh" w Miami, zaszokowała uczestników flirtując ze swoimi koleżankami. Impreza odbyła się w niedzielę, 29 sierpnia, po gali wręczenia nagród MTV Video Music Awards.

 • Jennifer Aniston ma najlepsze nogi w Hollywood

  Ostatnio przeprowadzone badania naukowe dowodzą, że najlepsze nogi w Hollywood należą do aktorki Jennifer Aniston (37 l., "Przyjaciele" , "Wykolejony" ). Aniston pokonała takie gwiazdy, jak piosenkarki Jessica Simpson i Christina Aguilera.

 • Kto ma najlepsze nogi?

  Brytyjski magazyn "Smash Hits" przeprowadził ankietę na najzgrabniejsze nogi w świecie muzyki pop.

 • Aguilera: Madonna i Marilyn to boginie

  Christina Aguilera znana jest z nieustępliwości oraz kontrowersji, jakie wywołuje swoim zachowaniem. Nic więc dziwnego, że wśród wzorców, jakie piosenkarka stara się naśladować znajdują się przede wszystkim silne, niezależne kobiety. Ideałem są podobno Marilyn Monroe i Madonna.

 • Gwiazdy pop deprawują młodzież

  Popowe wokalistki, takie jak Kylie Minogue, Christina Aguilera czy Britney Spears powinny ubierać się skromniej - orzekli brytyjscy nauczyciele, podczas konferencji w Harrogate, w hrabstwie Yorkshire. Zdaniem pedagogów ociekające seksem wizerunki gwiazd mają zgubny wpływ na młodzież.

 • Złote Globy: Najlepsze kreacje

  Róż i purpura królowały w tym roku na Złotych Globach. Suknie w takich i zbliżonych odcieniach zaprezentowały podczas niedzielnej uroczystości m.in. Sandra Bullock, Emily Blunt, Fergie, Diane Kruger, Maggie Gyllenhaal i Christina Aguilera. Swoim wyborem zdetronizowały czerń, której, jak co roku, było sporo - tym razem również w postaci deszczowych chmur.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • 5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  ...20 stycznia 2012 roku po roku walki z białaczką zmarła Etta James, jedna z kultowy wokalistek bluesowo-soulowych. Artystka w swoim dorobku miała kilka niezapomnianych wykonań. Jednym z wielkich przebojów Etty James, mimo iż oryginalnie nie była to jej kompozycja, jest utwór "At Last". I to właśnie pięć popularnych coverów tej piosenki możecie posłuchać poniżej.

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  .... Zaraz po niej przybyła szykowna jak zwykle Christina Aguilera, promująca obecnie stroje z lat 20. ub. stulecia, która cierpliwie poczekała, aż Beyonce opuści czerwony dywan. Również młode (wiekiem(...) z głową, na szczęście pozostawiając odkryte nogi. Srebrny, błyszczący strój, mocno kontrastował ze skromnym wyglądem jej męża Marka Anthony'ego, Lopez pozowała jednak przez kilka dobrych minut, a "wygonił...