• Informacje na temat:

  christina aguilera z mezem

Artykuły na temat: christina aguilera z mezem
 • Christina Aguilera nago

  Chcąc ukazać piękno kobiety w ciąży, Christina Aguilera zgodziła się pozować nago do okładki styczniowego wydania amerykańskiej edycji Marie Claire. Oprócz odważnych zdjęć magazyn zawierać będzie bardzo osobisty wywiad z gwiazdą.

 • Jurorka "The Voice" angażuje męża

  Piosenkarka Gwen Stefani zasięgnie muzycznych porad od Gavina Rossdale'a z grupy Bush.

 • Christina Aguilera: Nadal jestem sexy

  Christina Aguilera , która wychowuje 2-letniego syna Maksa wraz z mężem Jordanem Bratmanem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuć się sexy.

 • Keri Russell: Dama wśród małp

  Jako 22-latka podbiła serca widzów na całym świecie tytułową rolą w serialu "Felicity". Potem mogliśmy ją zobaczyć w produkcjach "Mission: Impossible III", "Co w trawce piszczy" i "Cudowne dziecko". Teraz Keri Russell występuje w bijącym rekordy popularności serialu "Zawód: Amerykanin" i jest bohaterką filmu "Ewolucja planety małp", który 11 lipca zadebiutował na ekranach polskich kin.

 • Christina Aguilera o swoim związku

  Mimo że Christina Aguilera jest żoną Jordana Bratmana od pięciu lat, twierdzi, że nic się nie zmieniło od czasu, gdy zaczęli się spotykać w 2002 roku.

 • Aguilera aresztowana

  Christina Aguilera i jej chłopak zostali zatrzymani przez policję w Los Angeles. Byli pod wpływem alkoholu.

 • Aguilera rozstała się z mężem!

  Według najnowszych informacji, Christina Aguilera i jej mąż, Jordan Bratman, już od kilku miesięcy są w separacji. Wszystko wskazuje na to, że ich małżeń stwa nie da się uratować.

 • Aguilera ukrywa nową miłość

  Wygląda na to, że Christina Aguilera już znalazła pocieszenie po rozstaniu z mężem Jordanem Bratmanem.

 • Aguilera znów w tarapatach

  Christina Aguilera ma kolejne kłopoty. Po aresztowaniu za publiczne pijaństwo, pojawiły się zarzuty, że Aguilera bezprawnie wykorzystała w swojej piosence fragment cudzego utworu...

 • Aguilera bardzo przeżywa rozwód

  Christina Aguilera wyznała, że nie poradziłaby sobie bez wsparcia mamy, synka i przyjaciół w trudnych chwilach, jakie przeżywa wskutek rozstania z mężem Jordanem Bratmanem.

Wideo na temat: christina aguilera z mezem
 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...