• Informacje na temat:

  christina aguilera z nadwagą

Artykuły na temat: christina aguilera z nadwagą
 • Christina Aguilera nago w wannie. Wygrywa z nadwagą?

  Amerykańska wokalistka Christina Aguilera opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które pokazuje, że najwyraźniej w ostatnim czasie zgubiła nadprogramowe kilogramy.

 • Odmieniona Christina Aguilera

  Christina Aguilera oświadczyła, że w tym roku przeszła załamanie nerwowe, spowodowane brutalnością świata show-biznesu. Jak twierdzi, przy zdrowych zmysłach utrzymała ją jedynie praca nad jej nowym albumem "Stripped", która pozwoliła jej znów poczuć się wolną.

 • Nadwaga to przeszłość. Christina Aguilera znów sexy (nowy klip)

  Do sieci trafił najnowszy teledysk wokalistki Christiny Aguilery. W klipie zmagająca się z nadwagą piosenkarka chwali się nienaganną figurą.

 • Okazuje się, że Christina Aguilera jest idolką... anorektyczek. Amerykańska gwiazda muzyki pop, o której bez wątpienia można powiedzieć, że zalicza się do bardzo szczupłych, jest jedną z najczęściej pojawiających się postaci na stronach internetowych propagujących ciągłe odchudzanie się.

 • Christina Aguilera obiektem drwin

  ...dziennikarz. "Tak daleko bym nie szedł" - bronił koleżanki Levine. Dodajmy, że Christina Aguilera i Adam Levine zasiadają razem w jury amerykańskiej edycji "The Voice". Czy kobiety w rozmiarze plus(...)? Przecież to była gorąca laska! A teraz ubrania są na nią za ciasne, nieprawdaż?" - "zapytał" Howard Stern zaskoczonego wokalistę. "Jej ubrania są ciasne... Christina lubi ciasne ubrania. Ona często...

 • Karen Carpenter: Jej śmierć była szokiem

  ...nowojorskie Museum of Modern Art. Po latach do inspiracji twórczością Carpenters przyznawali się m.in. Christina Aguilera, Alicia Keys, Beyonce, Michael Jackson i Madonna. "Gwiazda na ziemi - gwiazda...