• Informacje na temat:

  christina applegate dziecko

Artykuły na temat: christina applegate dziecko
 • Christina Applegate: Rak nie wybiera

  Twórcy nowej produkcji Netfliksa "Już nie żyjesz" (2019 r.), zainspirowani prywatną historią Christiny Applegate, postanowili wspomnieć w serialu o jej walce z chorobą i przemycić to do fabuły. Grana(...) zabiegowi mastektomii. I tak jak aktorka, jej postać nie poddaje się i w pełni wraca do zdrowia. Prawdziwa historia zaczyna się w 2008 r., gdy Applegate dowiaduje się, że ma złośliwego guza. Dla 37

 • Christina Applegate w ciąży!

  Christina Applegate, gwiazda serial u "Kim jest Samantha?", ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim narzeczonym Martynem Lenobe. To będzie pierwsze dziecko 39-letniej aktorki.

 • Christina Applegate przeszła poważną operację!

  Christina Applegate (45 l.), która zmagała się z rakiem piersi, podjęła kolejny krok. Aktorka właśnie przeszła operację, która dała jej szansę na normalne życie.

 • Gwiazda "Bundych" została mamą

  Christina Applegate urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka, znana z niezapomnianej roli w serialu "Świat według Bundych" i jej partner, rockman Martyn LeNoble, powitali na świecie córkę Sadie Grace.

 • Christina Applegate musiała podjąć dramatyczną decyzję! To straszne!

  Christina Applegate (45 l.) zdecydowała się na bardzo odważny krok, by ratować swoje życie...

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

 • Christina Applegate została mamą

  Gwiazda Hollywood Christina Applegate urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka, znana z niezapomnianej roli w serialu "Świat według Bundych" i jej partner rockman Martyn LeNoble powitali na świecie córkę Sadie Grace.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Christina Applegate jest w ciąży

  Aktorka Christina Applegate i jej narzeczony Martyn Lenoble spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka.

 • Gwiazdy oburzone decyzją sądu

  Coraz więcej gwiazd podważa werdykt sądu w kontrowersyjnej sprawie morderstwa Caylee Anthony.

Wideo na temat: christina applegate dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

Dyskusje na temat: christina applegate dziecko