• Informacje na temat:

  christina grimmie

Artykuły na temat: christina grimmie
 • Christina Grimmie (22 l.), gwiazda programu "The Voice", została zastrzelona tuż po swoim koncercie w Orlando!

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

 • Thurman w "Fantastycznej czwórce"?

  Wciąż nie wiadomo kto zagra Niewidzialną Kobietę czyli Sue Storm, bohaterkę ekranizacji komiksu firmy Marvel, "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawiły się nazwiska aktorek, które są zainteresowane tą rolą. Są to: Kate Bosworth ( "Wonderland" ), Julia Stiles ( "Uśmiech Mony Lizy" ) i Christina Milian ( "Torque: Jazda na krawędzi" ). Ostatnio dołączyła do nich Uma Thurman ( "Złota" ).

 • Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) nie jest jedynym kandydatem do roli demonicznego Doktora Dooma w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka". Jak podała jedna z witryn internetowych, szansę na zagranie tej postaci ma także Jason Isaacs, który w filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" wystąpił jako Lucjusz Malfoy, ojciec Draco.

 • Meryl Streep znów niedobra dla Emily Blunt

  Brytyjska aktorka Emily Blunt znów stanie przed kamerą z legendą kina - Meryl Streep. Obie panie, które poznały się na planie przebojowej komedii "Diabeł ubiera się u Prady", zagrają w filmowej wersji baśniowego musicalu "Into The Woods".

 • Fantastyczne zamieszanie

  Coraz głośniej jest o realizacji filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawia się wiele spekulacji dotyczących obsady widowiska. Jak zapowiadają realizatorzy opowieści, w przyszłym tygodniu ujawnione zostaną nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów komiksowej historii - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta.

 • Płonący Paul Walker

  Kilkanaście dni temu w mediach pojawiły się informacje, że na fotelu reżysera ekranizacji komiksu firmy Marvel, "Fantastyczna czwórka", zasiądzie Tim Story ( "Barbershop" ). Po tych doniesieniach obserwatorzy rynku kinowego rozpoczęli spekulacje, kto ma szansę wcielić się w głównych bohaterów opowieści - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta. Podobno jednym z poważnych kandydatów jest Paul Walker ( "Za szybcy, za wściekli" , "Linia czasu" ).

 • Gwiazdy kina na Festiwalu Muzyki Filmowej

  Ray Costa - prowadzący z sukcesem kampanie PR najważniejszych nagród (m.in. Grammy, Złote Globy, Emmy i Oscary), Elliot Goldenthal - laureat Oscara i Złotego Globu za muzykę do filmu "Frida", przedstawiciele studia filmowego Constantin - jednego z najważniejszych w Europie, czy Nancy Knutsen - wieloletnia asystentka Johna Williamsa to tylko niektóre filmowe sławy, które spotkają się z publicznością podczas Akademii Filmowych - otwartych spotkań organizowanych w ramach 5. edycji FMF -...

Wideo na temat: christina grimmie
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...