• Informacje na temat:

  christoph waltz

Artykuły na temat: christoph waltz
 • Christoph Waltz w obsadzie Bonda 25

  Dziennik "The Daily Mail" poinformował, że Christoph Waltz ponownie wcieli się w Blofelda w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara debiutował w tej roli w "Spectre" z 2015 roku.

 • Christoph Waltz u Roberta Rodrigueza

  Christoph Waltz ("Django") dołączył do obsady nowego filmu Roberta Rodrigueza "Alita: Battle Angel". Adaptację popularnej mangi wyprodukuje James Cameron.

 • Christoph Waltz reżyseruje

  Odtwórca roli Hansa Landy w "Bękartach wojny", austriacki aktor Christoph Waltz " zadebiutuje jako reżyser.

 • Christoph Waltz: Czarny charakter?

  Niewielu aktorów zyskuje sławę z dnia na dzień, będąc już po pięćdziesiątce. Urodzony w Austrii Christoph Waltz dokonał tej sztuki dwa lata temu, rolą czarującego, ale i okrutnego nazisty w "Bękartach wojny" Quentina Tarantino.

 • ​Christoph Waltz, czyli fortuna, zdrada i tulipany

  Burzliwy romans "Tulipanowa gorączka", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Debory Moggach, w kinach będziemy mogli oglądać od 8 września. U boku zjawiskowej Alicii Vikander ("Dziewczyna z portretu", "Ex-Machina", "Kochanek królowej") występuje urodzony w Wiedniu laureat dwóch Oscarów - za role w "Bękartach wojny" i w "Django" - Christoph Waltz.

 • Christoph Waltz jako Richelieu

  Laureat Oscara za rolę Hansa Landy w "Bękartach wojny", austriacki aktor Christoph Waltz, zagra kardynała Richelieu w nowej wersji 'Trzech Muszkieterów" w reżyserii Paula WS Andersona ("Resident Evil").

 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.

 • Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Dwukrotny laureat Oscara, austriacki aktor Christoph Waltz, dołączył do obsady filmu "Tulip Fever". Obraz jest ekranizacją powieści "Tulipanowa gorączka", a za reżyserię odpowiada Justin Chadwick.

 • Christoph Waltz: Jak stał się gwiazdą?

  Dwukrotny laureat Oscara, Austriak Christoph Waltz, jest dziś jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Jego droga na szczyt była jednak bardzo długa. W świadomości widzów zaistniał dopiero jako człowiek dojrzały.

 • "Spectre": Christoph Waltz o pracy z Danielem Craigiem

  Christoph Waltz, wcielający się w głównego antagonistę agenta 007 w "Spectre", najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, wyznał, że wcielanie się w czarne charaktery nie stanowi dla niego większej trudności. Nie szczędził także słów uznania wobec Daniela Craiga.

Wideo na temat: christoph waltz
 • "Bękarty wojny"

  W pierwszych latach niemieckiej okupacji Francji Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) była świadkiem egzekucji swojej rodziny z rąk nazistowskiego pułkownika Hansa Landy (Christoph Waltz). Shosannie cudem udało się ujść z życiem i uciec do Paryża, gdzie przyjęła całkowicie nową tożsamość jako właścicielka i operatorka kina. W innej części Europy, porucznik Aldo Raine (Brad Pitt) organizuje grupę

Dyskusje na temat: christoph waltz