• Informacje na temat:

  christopher reeve

Artykuły na temat: christopher reeve
 • Animowany Christopher Reeve

  Christopher Reeve, odtwórca tytułowej roli w słynnym "Supermanie" , podejmie się reżyserii animowanego filmu o tematyce sportowej. Sparaliżowany do kilku lat aktor nakręci opowieść o jednej z ukochanych dyscyplin Ameryki - baseballu. Obraz, który nie ma jeszcze tytułu, wejdzie na ekrany w 2005 roku.

 • Tajemniczy Christopher Reeve

  Christopher Reeve, najsłynniejszy odtwórca roli Supermana, który po tragicznym upadku z konia od ośmiu lat jest sparaliżowany od szyi w dół, nie poddaje się i wciąż stara się brać czynny udział w życiu publicznym. Niedawno aktor poinformował, iż zamierza wyreżyserować film. Nie zdradził jednak, jaki będzie to projekt.

 • Rekonwalescencja Christophera Reeve'a

  Christopher Reeve, znany przede wszystkim ze swej roli Supermana, odzyskał częściowo zdolność poruszania rękami i nogami oraz czucie w kończynach - powiedziała we wtorek, 10 września, jego rzeczniczka. Na podstawie postępów dotychczasowej rekonwalescencji lekarze przewidują, że pewnego dnia Reeve będzie mógł wstać z wózka inwalidzkiego.

 • Pamięci Christophera Reeve'a

  Syn Christophera Reeve'a wyprodukował dokument, opowiadający o tragicznych latach poprzedzających śmierć aktora w 2004 roku.

 • "Superman": 40 lat minęło

  ...10 grudnia 2018 roku minęło 40 lat, od kiedy odziany w czerwoną pelerynę Christopher Reeve pojawił się na ekranach kin. "Superman" Richarda Donnera był pierwszą w historii wysokobudżetową adaptacją komiksu superbohaterskiego.

 • Robin Williams: Uzdrawiał innych śmiechem

  Chociaż Robin Williams sam zmagał się z depresją i uzależnieniem od alkoholu, to potrafił wlewać nadzieję w serca innych. Najnowszy poświęcony mu film dokumentalny przypomina, że to dzięki niemu po raz pierwszy po tragicznym wypadku roześmiał się Christopher Reeve.

 • Superman nie żyje

  W Nowym Jorku zmarł w niedzielę, 10 października, Christopher Reeve, słynny filmowy "Superman" - poinformowała w poniedziałek, 11 października, telewizja Fox. Powodem śmierci 52-letniego Reeve'a był atak serca.

 • Herosi wszech czasów

  Superman został wybrany najpopularniejszym superbohaterem wszech czasów. Komiksowy heros, którego najsłynniejszym filmowym odtwórcą był zmarły niedawno Christopher Reeve ( "Superman" , "Superman 2" , "Superman 3" ), pokonał takie postaci, jak Spider-Man i Batman.

 • Superman cierpi katusze

  Christopher Reeve, najsłynniejszy filmowy odtwórca Supermana, w specjalnym dokumencie zrealizowanym przez brytyjską stację BBC, opowiedział o swym niełatwym życiu po tragicznym upadku z konia w 1995 roku. Aktor uszkodził sobie wówczas kręgosłup i jest sparaliżowany od szyi w dół.

 • Superman w Wielkiej Brytanii?

  Christopher Reeve nie szczędzi pochwał brytyjskiemu rządowi, który zdecydował się wyrazić zgodę na przeprowadzanie niektórych badań nad komórkami macierzystymi. Aktor powiedział, że nie wyklucza opuszczenia Stanów Zjednoczonych, jeśli rząd USA nie zaakceptuje podobnych doświadczeń.

Wideo na temat: christopher reeve