• Informacje na temat:

  christopher richard

Artykuły na temat: christopher richard
 • "M*A*S*H": Nie żyje William Christopher

  ...1 stycznia, po długiej walce z rakiem, w wieku 84 lat zmarł amerykański aktor William Christopher, odtwórca roli Johna Mulcahy'ego - katolickiego kapelana w popularnym serialu telewizyjnym "M*A*S*H" z czasów wojny koreańskiej. Miał 84 lata.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • "100": Lindsey Morgan przyjedzie do Polski. Będzie gościem na Warsaw Comic Con

  ...podstawie powieści Kass Morgan. W rolach głównych występują: Eliza Taylor, Thomas McDonell, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Christopher Larkin, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Eli...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • "The 100": Sezon siódmy będzie ostatnim

  ..., Christopher Larkin, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Eli Goree. Premiera ostatniej serii odbędzie w 2020 roku. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj...

 • "Interstellar" w kinach IMAX

  7 listopada fani dorobku Christophera Nolana po raz pierwszy od czasu trylogii o mrocznym rycerzu będą mieli okazję wybrać się na jego produkcję do kina. Premiera obrazu "Interstellar" to jedno z większych wydarzeń filmowych w tym roku. Zarówno kunszt reżysera, jak i jego wykorzystanie najnowszych technologii, zapewnią najlepsze doznania miłośnikom gatunku science-fiction.

 • „Ptaki ciernistych krzewów”: Łzawe zakończenie

  Christopher Reeve, ale żonie producenta bardziej spodobał się... Richard Chamberlain i to jego zaangażowano. Był trudny we współpracy. Ingerował w scenariusz. Mimo to serial okazał się hitem. Jego akcja...

 • "Miasto 44": Już ponad 630 tys. widzów

  Już ponad 630 tys. widzów obejrzało opowiadające o powstaniu warszawskim "Miasto44" - poinformował w poniedziałek dystrybutor filmu, firma Kino Świat. Dramat wojenny w reżyserii i na podstawie scenariusza Jana Komasy trafił do kin 19 września.

 • "Gwiezdne Wrota": Kosmiczne podróże

  ...amerykańskiej armii. Rządowi USA udało się go uruchomić. Od tego czasu czteroosobowa jednostka specjalna bada obce cywilizacje i planety. W skład ekipy wchodzą: dowódca - pułkownik Jack O’Neill (Richard Dean Anderson - czyli niezapomniany "MacGyver"), doktor archeologii Daniel Jackson (Michael Shanks), piękna pani major Carter (Amanda Tapping) oraz pochodzący z innej planety Teal’c (Christopher Judge...

 • "Miasto 44" na DVD i Blu-ray

  "Miasto 44" - jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat, już 28 stycznia zadebiutuje na płytach DVD i Blu-ray. Oprócz samego filmu wydawnictwo zawierać będzie ponad godzinę materiałów specjalnych oraz audiodeskrypcję i wersję dla osób niesłyszących.

Zdjęcia na temat: christopher richard