• Informacje na temat:

  chuck d raper

Artykuły na temat: chuck d raper
 • Raper zagra w filmie

  Raper i aktor Mos Def zagra legendę rock'n'rolla - Chucka Berry'ego w filmie "Cadillac Records", który jest obecnie kręcony w New Jersey.

 • Meat Loaf z raperami

  ...twierdzi, że jeszcze nigdy nie udało mu się nagrać tak szczerego, bezpośredniego materiału, nigdy wcześniej nie zaprosił też do współpracy raperów: Lil Jona (na nowej płycie słyszymy go w utworze "Sand In The Storm") czy samego Chucka D z Public Enemy (w "The Good God is a Woman and She Don't Like Ugly"). Na płycie tradycyjnie towarzyszy mu również wokalistka Patti Russo ("Our Love And Our Souls...

 • Legendarny raper nie żyje. "Był bogiem hip hopu"

  ...już słowa słynnego Chucka D z Public Enemy. O śmierci rapera z żalem wypowiedział się również aktor Samuel L. Jackson, który zmarłego nazwał "bratem". Zobacz klip Heavy D do "Now That We Found Love":(...)Jak donoszą media, Heavy D (wł. Dwight Arrington Myers) został znaleziony nieprzytomny niedaleko swojego domu w Los Angeles. Rapera przewieziono do szpitala, gdzie lekarze orzekli zgon. Hiphopowiec...

 • Scarface zakażony koronawirusem. Wystąpiły poważne komplikacje

  Znany raper, Scarface miesiąc temu poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Pojawiły się groźne komplikacje.

 • Koronawirus. Zakażony Scarface głośno przestrzega: To nie zabawa

  Amerykański raper Scarface potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. 49-letni muzyk przestrzega, by nie bagatelizować zagrożenia - USA obecnie są krajem, w którym odnotowano największą liczbę wykrytych przypadków.

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Nagroda Lipperta dla Petera Gabriela

  Peter Gabriel do bogatej kolekcji wyróżnień 22 lutego dołączy kolejne - nagrodę Lipperta. Tego dnia właśnie słynny Brytyjczyk odbierze ją w Nowym Jorku. Uhonorowani zostaną również raper Chuck D z Public Enemy i Alanis Morissette.

 • Metallica: Wróg publiczny numer jeden

  Raper Chuck D ze słynnej formacji Public Enemy, skrytykował Larsa Ulricha z Metalliki, oskarżając go o chciwość. Na razie duński perkusista nie zareagował na zaczepkę słowną czarnoskórego muzyka. Być może pochłania go praca w studiu nagraniowym nad nową płytą Metalliki.

 • Autobiografia MC Hammera

  Nieco zapomniany raper MC Hammer ma nadzieję, że jego najnowszy album utoruje mu powrotną drogę na szczyty popularności. Płyta "The Autobiography Of MC Hammer", ósme dzieło autora wielkiego przeboju "Can't Touch This", zostanie wydana przez własną firmę płytową wykonawcy.

 • "Rolling Stonesi rapu"

  Z okazji wydania albumu "New Whirl Odor" (2005) legendarnej amerykańskiej grupy Public Enemy, AJK spotkał niewątpliwy zaszczyt przeprowadzenia telefonicznego wywiadu z jej frontmanem Chuckiem D. Aby się z nim umówić na rozmowę, AJK był zmuszony zrobić mu pobudkę o 6. rano amerykańskiego czasu, co w żaden sposób nie zdenerwowało rapera - wręcz przeciwnie, okazał się bardzo otwartą i miłą osobą...