• Informacje na temat:

  chuck norris ile ma lat

Artykuły na temat: chuck norris ile ma lat
 • W rodzinnej sieci intryg

  Taki serial, w którym na przestrzeni 24 lat odbyło się ponad 60 ślubów, w większości tych samych osób, musi być wieczny. Jak wieczna jest miłość.

 • "M jak miłość": Etatowy wykidajło

  ...słabszy, poniewierany, budzi się w nim sprzeciw. Uważa, że nie można krzywdzić małych i niewinnych. Zawsze walczy z niesprawiedliwością, jest jak Chuck Norris (śmiech). Oby scenarzyści znowu go nie(...) i powiedzieli, że Nina Terentiew chciałaby, żebym w nim wystąpił. Zgodziłem się od razu, bo kobietom się nie odmawia. Poza tym nie mam już dwadzieścia lat, tylko trochę więcej, to miłe, że ktoś mnie...

 • Najlepsza serialowa rodzina

  Chuck Norris wie, ile będzie odcinków "Mody na sukces"! "Pełna chata" Ciepły i rodzinny serial o wdowcu, któremu w wychowywaniu córek pomagało dwóch zwariowanych przyjaciół, w latach 90. gromadził(...) są też modelowi: ojciec wychowuje swoje trzy córki przy pomocy przyjaciela i szwagra, jak w "Pełnej chacie". Są po prostu tacy, jak my. Być może dlatego w serialach szukamy rodziny, z którą...

 • Podwójne życie Chucka Norrisa

  Na zakończenie 9. edycji festiwalu filmów optymistycznych Multimedia Happy End w Rzeszowie w sobotę zostanie pokazany dokument o życiu sobowtórów pt. "Podwójne życie". Atrakcją pokazu będzie możliwość spotkania z bohaterami filmu.

 • W rodzinnej sieci intryg

  Taki serial, w którym na przestrzeni 24 lat odbyło się ponad 60 ślubów, w większości tych samych osób, musi być wieczny. Jak wieczna jest miłość.

 • Koniec kilku klubów

  Dziś podpadnę (i to strasznie) zwolennikom zamkniętego niedawno warszawskiego klubu Le Madame. Mianowicie stwierdzę, że zamknięto go słusznie. I powiem to w czasie trwającego właśnie Festiwalu Równości. Aż mnie serce boli, niestety.