• Informacje na temat:

  chuck norris w polsce

Artykuły na temat: chuck norris w polsce
 • Chuck Norris: Niezniszczalny

  Gwiazdor kina i telewizji, a także prawdziwy mistrz sztuk walki, który od lat nie schodzi z ust widzów na całym świecie. Autor kilku książek, w tym autobiograficznego "Against All Odds", artysta niezwykle liberalny - kiedy w internecie królowały dowcipy na jego temat, nie tylko nie próbował zatrzymać tej humorystycznej fali, ale wręcz ją podsycał. We wtorek 10 marca 80 lat kończy Chuck Norris.

 • 70. urodziny Chucka Norrisa

  Bardzo dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami Bóg chciał stworzyć świat w 30 dni. Niestety, Chuck Norris dał mu ich tylko 6. I to tłumaczy, dlaczego świat jest taki niedoskonały. Oczywiście, z wyjątkiem Chucka Norrisa. Ten legendarny gwiazdor kina akcji, a zarazem jedyny człowiek, który policzył do nieskończoności, w dodatku dwukrotnie, obchodzi dziś siedemdziesiąte urodziny.

 • "Krótki film o zabijaniu": Chuck Norris nie wytrzymał

  .... Chuck Norris wymiękł W maju 1987 roku "Krótki film o zabijaniu" zaprezentowano w konkursie głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Film odniósł duży sukces, choć nie wszyscy wytrzymali do końca projekcji. "Podczas tej sceny rozległy się okrzyki: 'Dosyć, dosyć'. Potem znany amerykański aktor Chuck Norris powiedział nam: 'Zabiłem w filmach kilku facetów, ale żeby w taki...

 • Podwójne życie Chucka Norrisa

  Będzie to pokaz roboczej wersji filmu, już poza konkursem festiwalowym. Swoją obecność na pokazie zapowiedział m.in. sobowtóry Chucka Norrisa, Pameli Anderson, Cezarego Pazury, Jerzego Maksymiuka(...). Zobacz zwiastun filmu "Podwójne życie": 9. Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych rozpoczął się we wtorek w Rzeszowie. To jedyny w Polsce festiwal, do którego filmy kwalifikowane są według stopnia...

 • Chuck Norris będzie reklamował polski bank

  Byli już m.in. Gerard Depardieu i Antonio Banderas. Teraz czas na Chucka Norrisa. Do Polski przyjeżdżają największe gwiazdy za sprawą jednego z banków. Szykuje się kolejna oryginalna kampania...

 • Marilyn Monroe i Chuck Norris w jednym filmie

  ...24 lutego, podczas festiwalu Prowincjonalia, premierę będzie miał debiutancki film Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego pt. "Niebo". To pełna zaskakujących obrotów akcji komedia, w której spotkamy m.in. Marilyn Monroe, Fryderyka Chopina i Chucka Norrisa.

 • Zemsta Czaka Norrisa

  Jeżeli choć raz wyśmiałeś Chucka Norrisa, to masz problem! Mistrz karate zirytowany ośmieszającą go kampanią postanowił ponoć wyeliminować wszystkich ludzi na świecie, którzy z niego szydzili i wyśmiali go choćby jednym niewinnym "haha".

 • Bruce Lee: Ikona kina sztuk walki

  Jest jedyną osobą w historii kina, która zabiła postać graną przez Chucka Norrisa. Jego kopnięcia były tak szybkie, że operatorzy prosili go o powtórki w wolniejszym tempie. Zmarł nagle u szczytu popularności, na kilka dni przed premierą swojego największego dzieła. 27 listopada 2015 roku Bruce Lee obchodziłby 75. urodziny.

 • Posłuchaj piosenki o Rasiaku!

  ...bohaterem internetu, jak Chuck Norris - tłumaczy muzyk.

 • Dziś (31 maja) ostatni dzień oddawania głosów w plebiscycie Superjedynki 2007. Oceńcie kto jest najlepszym debiutantem roku w Polsce!