• Informacje na temat:

  chwila prawdy gra

Artykuły na temat: chwila prawdy gra
 • „Hotel Paradise”: Niewinna gra pokazała prawdę o ich związku!

  Finał pierwszego sezonu „Hotelu Paradise” zbliża się wielkimi krokami. Rywalizacja jest coraz ostrzejsza, a między uczestnikami zaczyna dochodzić do spięć. Wczoraj z programem pożegnali się dotychczasowi faworyci. Nikt już nie jest bezpieczny!

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  ...długie tournée chciała poprzedzić wakacjami w Polsce. Plany przerwał tragiczny wypadek pod Bolonią. - Tego dnia na Autostradzie Słońca umarłam - mówi w serialu grająca artystkę Joanna Moro(...) ocalona wróciła na scenę z płytą "Człowieczy los", a następnie z innymi utworami, w tym "Jedna chwila wystarczyła". Spełniła też swoje największe marzenie. W wieku 39 lat została matką. Gwiazda na...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Dariusz Lewandowski przejrzał Andrzeja Dudę. Wyjawił prawdę o rapie prezydenta!

  Dariusz Lewandowski (44 l.) to aktor znany z serialu „Klan”, gdzie gra partnera Czesi (Anny Powierzy). Na skutek pandemii nagrywanie kolejnych odcinków zostało wstrzymane, a Darek znalazł nowe zajęcie. Przeniósł swoją aktywność do Internetu, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami. Właśnie wziął pod lupę rap Andrzeja Dudy (47 l.) w ramach akcji #Hot16Challenge. Zaskakujące, co wyjawił...

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • "Rolnik szuka żony 6": Waldemar przerywa milczenie! Wyznał całą prawdę

  Wielu fanów "Rolnik szuka żony" zastanawia się, co dzieje się z Waldemarem Kaszubą (46 l.), który był piątym bohaterem nowej edycji programu. Jednak zniknął z ekranu na własne życzenie. Stwierdził bowiem, że żadna z kandydatek nie spełnia jego oczekiwań. W najnowszym wywiadzie dla "Rewii" mężczyzna zdradza całkiem sporo!

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • Prawda o małżeństwie Kasi Cichopek wyszła na jaw!

  ...wynająć. Oboje ciężko pracowali: on w szkołach tańca, ona w serialu "M jak miłość", w którym gra Kingę. Prowadziła też liczne programy, pisała książki poradnicze. Nie obyło się jednak bez zgrzytów(...) nadzieję innym. Także parom, które startują w programie. Aktorka i tancerz dla każdego z uczestników mają wiele sympatii i życzliwości.  "Staramy się być obiektywni, ale też mocno kibicujemy wszystkim...

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

Zdjęcia na temat: chwila prawdy gra